Rozhovor s Vojtou Kotkem o roli nesnesitelného génia v novém seriálu Einstein

Vojtěch Kotek ztvárnil hlavní roli v novém seriálu Einstein – Případy nesnesitelného génia. V sobotu 21. března se na televizi Prima představí jako génius, kterého mají policisté sice plné zuby, ale díky jeho zevnějšku ho zejména ženy plné zuby nikdy mít nebudou. Filip Koenig v podání Vojty Kotka je zkrátka charakter, jenž se jen tak nevidí.
Rozhovor s Vojtou Kotkem o roli Filipa Koeniga
Rozhovor s Vojtou Kotkem o roli Filipa Koeniga

Představujeme vám nový osmidílný seriál, kterému nechybí napětí, akce, záporáci, ale i perfektní dávka humoru a skvělí herci. Einstein – Případy nesnesitelného génia se na Primě objeví od 21. Března ve 20.15. Můžete se těšit například na Vojtu Kotka, Aničku Polívkovou, Pavla Zedníčka nebo Veroniku Freimanovou.

Vojtěch Kotek jako prapravnuk Alberta Einsteina

Filip Koenig je nejmladším profesorem, který kdy vůbec přednášel teorii fyziky na univerzitě. Jedná se údajně o prapravnuka Alberta Einsteina, který podle skutečných událostí v letech 1911–1912 učil na pražské německé univerzitě. Jeho pobyt dal vzniknout spekulacím, že by údajně mohli po světě (nebo i po Praze) chodit jeho potomci s českými kořeny. Právě toto téma stálo u zrodu nového seriálu, ve kterém Vojta Kotek ztvárnil hlavní roli.

Na to, jak si roli sexy génia Vojta užíval, se podívejte v exkluzivním rozhovoru:

Rozhovor s Vojtou Kotkem o roli Filipa Koeniga
Rozhovor s Vojtou Kotkem o roli Filipa Koeniga

„Každý herec, který hraje roli, kde se něco trochu děje a je tam akce, si chce většinu zvládnout sám bez kaskadéra. Tady se to opravdu podařilo, režisér Vojta Moravec byl odvážný. Je tam nějaké skákání z výšek, já na to trochu trénoval a jsem moc rád, že jsem to pak mohl opravdu udělat. V produkci mi to nakonec dovolili, nikdy nevíte, co se může stát. Když se herec zraní, tak musíte přerušit celé natáčení. Já jsem se na každý natáčecí den těšil, potom se mi dost těžko z role odcházelo. Byl jsem normálně sexy, namyšlený a arogantní i dál v civilu,“ popisuje Vojta své pocity.

Einstein – Případy nesnesitelného génia si nenechejte ujít od 21. března ve 20.15 na Primě.

Einstein - Případy nesnesitelného génia (1) - upoutávka
Einstein - Případy nesnesitelného génia (1) (postavy 1-medailonek) - upoutávka

Aby vám čekání na Einsteina lépe utíkalo, můžete si ho zkrátit zhlédnutím některého z našich online filmu zdarma na Iprima.cz.

reklama