Farmáři se sejdou u Zuzky na farmě. Přijdete se k nim i vy!

V sobotu 24. května 2014 máte šanci sejít se tváři v tvář s farmáři i jejich nápadníky. Stačí zajet na farmu do Křižan u Liberce k Zuzaně, jedné z hlavních aktérek čtvrté řady seznamovací reality show Farmář hledá ženu. Nepůjde však pouze o to se dobře pobavit, cíle akce jsou mnohem vyšší.
Setkejte se s farmáři i vy
Setkejte se s farmáři i vy

reklama

Přečtěte si sami slova jedné z organizátorek celé akce: "Dne 24.5.2014 pořádáme od 14 hodin cca do 17 hodin charitativní akci Posezení s farmáři v Křižanech u Liberce s účastníky Reality show farmář hledá ženu, na podporu občanského sdružení „Rolinka koňský domov důchodců“ (Více informací najdete na www.rolinka.cz a ZDE).

Akce se zúčastní i farmáři či aktéři z předešlých řad této reality show. Na akci vystoupí Olivie Žižková, Kateřina Kosnovská, Saša (Sariya a Saphire), kapela Promile, těšit se můžete na přehlídku sexy uniforem a profesí od společnosti ReHa promotion s.r.o. a Pole Dance (Lenka Havelková).

Součástí programu je i dražba farmářů, se kterými budete moci po vydražení a ukončení akce strávit jednu hodinu u ohně spolu s ostatními účastníky reality show. Přijeďte podpořit koníky a seznámit se s účastníky reality show."

Vstupné na celou akci činí 100 Kč, pro děti do deseti let je vstup zdarma.

reklama

reklama