Jak se změnili farmáři od začátku Farmář hledá ženu? Uvidíte v pátek!

Od té doby, co farmáři otevřeli dopisy od svých nápadnic, uplynulo už hodně vody. Poprvé se potkali na zámku v Dětenicích a právě tam se v pátečním dílu opět všichni setkají. Jak se kdo změnil? Vydržely vztahy, které se díky pořadu Farmář hledá ženu při natáčení zrodily? Dívejte se v pátek ve 20.15.
Farmáři s Laďkou
Farmáři s Laďkou

reklama

Kdo je z pětice hledající lásku nejspokojenější? První se přihlásil farmář Petr, který si mezi desítkou nápadnic vybral Kamilu. A co romantický rocker Pavel? Plánuje společnou budoucnost s energickou Sašou? Jiří přišel na to, že se hodně řídí rozumem a že by se měl víc řídit srdcem.

Když začali farmáři před časem psát svůj příběh, měli na začátku nepopsaný list papíru, ten se po čase změnil v osudový dopis, který rozhodl, že začali hledat tu pravou. Čtyři farmáři a jedna farmářka zažili pět rozličných příběhů. Příběhů plných lásky, ale i zklamání, slz radosti i smutku... Ale jak to nakonec dopadlo?

Josef prožil asi nejdivočejší seznamování v letošní řadě, a to především díky Kataríně. Jakmile ale odjela, nic už nebránilo tomu, aby si k sobě s Libuškou našli cestu. Vydrží jejich vztah i přes Josefovu svéráznou povahu? Asi nejopatrnější způsob seznamování zvolil Jiří. Nejdříve se zdálo, že u něj rozum bojuje se srdcem, nakonec se však ukázalo, že ve hře je ještě jedna žena. A tak přišel o přízeň všech nápadnic. Jak se mu daří dnes? Je tu jedna z nápadnic, kterou vyřadil, a doteď toho lituje.

U farmářky Zuzany od začátku vítězila v případě Hassana spíš zvědavost. Ta se v průběhu natáčení proměnila v nečekaný zájem. Postupné sbližování ale skončilo víkendovým fiaskem. Jak se na jejich vztahu podepsal čas? Pro farmáře Pavla znamenala účast v našem pořadu víc, než si ze začátku dokázal vůbec představit. Nejenže našel lásku, ale Saša dokázala během několika týdnů dát jeho životu nový smysl a směr.

 Jak se jim daří a jestli má jejich vztah šanci na úspěch, uvidíte již v pátek ve 20.15 na Primě.

reklama

reklama