Farmář hledá ženu

O pořadu

V reality show Farmář hledá ženu půjde opět o získání ženy či muže snů! Vedle čtveřice osamělých farmářů bude hledat svou životní oporu prostřednictvím televize Prima i jedna žena! A protože jde o povahy zvyklé na venkovskou realitu, tvrdou práci a život s vyhrnutými rukávy, dalo by se čekat, že budou mít i svérázné nároky!

Avšak ve čtvrté řadě se sejde skupina čtyř snílků a romantických povah vedle celkem tvrdé ženy. Petr, Pavel, Josef i Jiří touží každý po jiné partnerce, ale jejich přání mají společné prvky – někdo z nich hledá jen hodnou ženu, jiný panenku, třetí chce mít krásné děti, čtvrtý chce svou milou učit tančit! Zato pragmatická Zuzana hledá pro sebe a svou tříletou dcerku Elišku oporu.

Ostřílená moderátorka pořadu Laďka Něrgešová postupně navštíví pětici farmářů s dopisy a fotkami, podle kterých se rozhodnou, komu dají šanci a s kým se budou chtít seznámit. Uvidíte Josefa, jak si nad fotkou pomlaskne a jakou pikantní poučkou obšťastní Laďku! O Jiřího se bude ucházet i Katarína, účastnice předchozí řady Farmáře – budeme se s ní vídat častěji? Co Zuzany „Soptík“, ukáže se snad nakonec, že to byla láska na první pohled? Přijede Petrovi pohledná dívka, ve které pozná matku svých dětí? A jak vypadá Pavlova „panenka“? Některé z otázek dostanou svou odpověď ještě v tomto díle – po návštěvě listonošky Laďky a volbě nápadníků se všichni farmáři potkají na zámku. Zuzana a Pavel jsou před setkáním se svými vybranými uchazeči nervózní, Josef se prý ale nebojí ani čerta! Seznamování tváří v tvář může začít! Nenechte si ujít premiérový díl seznamovací show Farmář hledá ženu a uvidíte první oťukávání farmářů a možná i zrod nových vztahů...

reklama