Víte, jak připravit báječné čínské taštičky Shu Mai? Poradí Gondíci s. r. o.

Vezmeme vás na zahradu i do kuchyně. V sobotu 6. června v 16.25 na Primě.
Připravíme si Shu Mai
Připravíme si Shu Mai
FTV Prima

Začněme rovnou těmi slíbenými taštičkami (v angličtině jsou označované za dumplings – knedlíky). Je to tradiční čínský pokrm. Z těsta se vytvoří taštičky, které se plní různou náplní, ta se liší podle regionu, ale i podle sezony, na jaře je v náplni pažitka, v létě dýně a skopové maso, krabí maso na podzim a dary moře na jaře. A ty se tuto sobotu naučíme připravit v rubrice FRESH. Ukáže nám to Veronika Koko Kokešová.

Pozor, nepleťte si knedlíčky Shu Mai s postavou Shu Mai z kultovní ságy Starwars. To je Gossam, prezidentka Komerčního cechu z planety Castell, která se přidala k Separatistům a byla zabita při masakru na Mustafaru.

Shui Mai
Shui Mai
FTV Prima

Co dalšího vám Gondíci nabídnou? Můžete se těšit na designovou moderní zahradu i byt s překrásným výhledem na Prahu. Léto znamená slunce a vodní radovánky, proto expert sourozencům poradí, jak mají ošetřovat vodu v bazénu, a dozvědí se, co je to kamenný koberec pro exteriéry. S příchodem tepla se také začínají množit škůdci, proto se poučí, jak je účinně zlikvidovat. Milovníci aut se mohou těšit na návod, jak účinně ošetřit karosérii auta. V červnu začínají nakvétat hortenzie, proto sourozencům odborník poradí, jak je úspěšně pěstovat. Floristka zase připraví netradiční vypichovaný věnec s použitím proutěné formy.

Adéla a Dalibor Gondíkovi jako manažeři rodinné firmy chtějí Čechy inspirovat a nadchnout pro nové zážitky. A pomáhají jim v tom odborníci z nejrůznějších oborů.

Podívejte se na ukázku:

Gondíci s. r. o. (14) - upoutávka

Magazín Gondíci s. r. o. pro současného diváka, kterého baví žít, hrát si a rozšiřovat si obzory. Sledujte další díl 6. června v 16.25 na Primě!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama