midiplayer midiplayer
midiplayer
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Upoutávka
LIKE HAF (36)
Přehrát epizodu
Upoutávka se přehraje za  2 s.
O pořadu

Čtyři zamilované páry a jejich mazlíčci budou soutěžit o titul nejlepší influencerské rodiny. Pár, který překoná všechny výzvy a získá největší podporu diváků, vyhraje půl milionu.
Prvním z párů jsou Alexandra a Michal. Alex a její přítel jsou velmi extravagantním párem a žijí na Slovensku. Alex působí jako pěkné číslo, její přítel je naopak kliďas. Důležitou součástí této rodiny je jejich šestiměsíční pejsek Sirius.
Druhý pár je divákům již tak trochu známý, do vily totiž míří Laduška, která se účastnila první řady show Like House, dále její přítel Bohouš a pejsek Tedy. Laduška s Bohoušem jsou prototypem hvězd, které mladá generace na sociálních sítích miluje. Své Instagramy plní fotografiemi z luxusních dovolenkových resortů a jejich sledující řeší všechno, co tento pár udělá.
Do influencerské vily zamíří také známý zpěvák Jan Bendig se svým přítelem Lukášem a jejich tři pejsci – Koudy, Britney a Justin. Show LIKE HAF je podle nich příležitost zjistit, jak se jejich pejsci snesou s těmi ostatními.
Alexandru, Michala, Ladušku, Bohouše, Honzu a Lukáše doplní influencerský pár Aneta a Jaroslav. Aneta Kurková s Jardou Rohlem jsou takový milý, obyčejný pár a dle slov Jardy je jejich pejsek klidný a sžije se opravdu s každým.

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!