midiplayer midiplayer
midiplayer
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Upoutávka
LIKE HOUSE (51)
Přehrát epizodu
Upoutávka se přehraje za  2 s.
O pořadu

Reality show LIKE HOUSE je jedinečný formát, který nemá v českém televizním éteru obdoby. Sedm influencerů bude trávit společný čas v jedné vile za přítomnosti kamer, a diváci tak budou mít možnost dívat se pod ruce tvůrcům obsahu a zábavy, které sledují na sociálních sítích stovky tisíc lidí.

Všechno, co potřebujete vědět o nové reality show LIKE HOUSE

Těšit se můžete na tyto influencery: Tomáš Běhounek (@t0mi.jpg), Lada Horová (@laaduska), Barbora Stříteská (@barborastriteska), Adam Kajumi (@adamkajumi), Marie Rosecká (@maru_rosecka), Jan Svěcený (jenisek_) a Marek Valášek (@datel_marek). 

Každý ze soutěžících bude svou osobností a vystupováním bojovat o přízeň diváků, kteří prostřednictvím hlasování určí vítěze. Aby diváci měli možnost influencery dobře poznat ze všech stránek a pečlivě se rozhodnout, komu dají svůj like, čeká soutěžící celá řada úkolů a výzev. 

Influencer, který dostane od diváků nejvyšší počet hlasů, se stane vítězem reality show a získá výhru ve výši půl milionu korun.

reklama