Každý hrdina má svůj příběh

Jídlo je radost, když víme, z čeho vaříme. O tom diváky televize Prima přesvědčí i nový lifestylový pořad Hrdina kuchyně. Pořad nejen o vaření představí skutečné hrdiny kuchyně – kvalitní suroviny, z nichž každá má svou historii i příběh. A právě po něm budou pátrat průvodkyně pořadu, herečka Marie Doležalová, a kuchař Martin Škoda. Nový pořad Hrdina kuchyně uvidí diváci poprvé už v sobotu 2. září 2017 v 18.10 na Primě.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Hrdina kuchyně (1) - upoutávka

reklama

Ve třinácti dílech nového pořadu se diváci dozvědí mnohé o surovinách, jejich původu
a receptech na jejich zpracování. Hrdinou kuchyně bude vždy jedna surovina z místních zdrojů – mimo jiné krůta, švestka, losos či vejce. S herečkou a bloggerkou Marií Doležalovou a nadšencem do vaření Martinem Škodou pak budou nejenom vařit, ale i cestovat. Vypraví se na místa, kde se „hrdinům kuchyně“ nejlépe daří, kde je chovají či pěstují opravdoví odborníci. Přímo od farmářů se dozví, co obnáší chovat ovce, králíky, jak vypěstovat dýni či vyrobit kozí sýr. A z farem se poté přesunou do kuchyně, kde je Marie s Martinem inspirují zajímavými recepty.

Nový pořad Hrdina kuchyně s Marií Doležalovou a Martinem Škodou
Autor: Prima FTV Nový pořad Hrdina kuchyně s Marií Doležalovou a Martinem Škodou

„Jídlo pro mě není jenom palivo, ale taky důležitá součást kultury, stejně jako třeba večer v kině nebo parádní koncert. Proto se držím myšlenky, že je ´Škoda nevařit´. Náš pořad nebude ale klasická cooking show. Nepůjde jen o vaření, v každém dílu se toho stane opravdu hodně. Cestováním po farmách přineseme zajímavé informace a věřím, že tak nabídneme více akce a diváci se i zasmějí. Přál bych si, aby se jim to líbilo a užili si to s námi stejně, jako jsme si to při natáčení užili my dva s Maruškou,“ láká diváky ke sledování Hrdiny kuchyně Martin Škoda.

Nový pořad Hrdina kuchyně s Marií Doležalovou a Martinem Škodou
Autor: Prima FTV Nový pořad Hrdina kuchyně s Marií Doležalovou a Martinem Škodou


Průvodkyni pořadu, která za sporákem Hrdiny kuchyně také přiloží „ruku k dílu“, Marii Doležalovou, vždy zajímalo, co jí. „Sbírání švestek, mytí třešní, loupání brambor na zahradě, ale i večeře s přáteli pod pergolou… Tohle všechno v našem pořadu bude. Nebude to nic, na co jsou lidé v kuchařských pořadech zvyklí. Nechtěla jsem, aby Martin v pořadu tančil, ale nakonec to tam protlačil. Tak na to se podívejte, ale na vlastní nebezpečí,“ směje se.

Nenechte se ujít nový lifestylový magazín plný nejen skvělých receptů! Radost z jídla může být totiž o to větší, když víme, z čeho vaříme.

Sledujte pořad Hrdina kuchyně od 2. září 2017 každou sobotu v 18.10 na Primě.
 

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!