Lucie Boučková

„Diváci budou sledovat cestu mojí Lucie, ve které se probudí uspané ženství. Je víc matka a veterinářka než žena, a ta se najednou začne hlásit o slovo,“ říká Tereza Kostková.
Tereza Kostková alias Lucie Boučková.

Je jí čtyřicet a většina věcí v jejím životě je nakonec jinak, než si původně představovala, ale to pro Lucii není důvod k zatrpklosti. Holka z Prahy, která se věnovala amatérskému focení a její fotografie oceňovali i profesionální fotografové. Na přání otce však vystudovala veterinu. Náhoda ji svedla dohromady Jirkou. Úspěšně dokončila studia, otěhotněla, vdala se, nechtěla dělat kariéru velkoměstského veterináře, a proto nakonec zakotvila na malé vesnici, odkud pocházel Jirka a kde dodnes pracuje jako veterinářka. Doufala ve šťastnou rodinu, ale manželství skončilo kvůli Jirkovým nevěrám rozvodem.

Pro svého dnes již patnáctiletého syna je spíše kamarádkou než vychovávající mámou. S bývalým mužem jsou i nadále přátelé a Lucie pro něj má stále slabost. Od rozvodu neměla potřebu hledat si nového partnera. Situace se ale změní příchodem architekta Veselého. I když ho ze začátku bere jako vypočítavého člověka, který chce získat nemovitost v jejich obci, a dělá všechno proto, aby se místním zalíbil. Postupně zjišťuje, že tomu tak není. Že jde o férového chlapa, který se pokouší vyřešit svou životní situaci. Oplývá kouzlem neznámého, líbí se jí jako chlap, dokáže být ženě oporou v každé situaci a má to v hlavě srovnané.

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!