27 šatů si oblékne skvělá Katherine Heigl

Komedie z roku 2008 z pera scénaristky snímku Ďábel nosí Pradu sice nepřináší nic nového ani světoborného, ale to ani nebyl záměr. Záměr byl natočit vtipnou romantickou záležitost s výbornými herci, která vám zpříjemní den, a to se beze zbytku povedlo. Nenechte si ji ujít v pátek od 21.40 na Primě.
27 šatů
27 šatů
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Jane (Katherine Heigl) je téměř profesionální drůžička. Všem svým kamarádkám obětavě pomáhá zařizovat svatby a 27 drůžičkovských šatů v jejím šatníku je toho důkazem. Na své štěstí ale příliš nehledí. Zamilovaná sice je – do svého šéfa, ten se ovšem do vztahu s Jane dvakrát nežene.

Jednoho večera Jane zničeně pendluje mezi dvěma svatebními oslavami na Manhattanu a v Brooklynu a v patách jí je otravný novinář Kevin (James Marsden), který píše sloupky o svatbách, i když radši by se věnoval něčemu více serióznímu. Kevin se vysmívá všemu, co je pro Jane tak důležité – tedy svatbám, a vycítí že článek o ní jako o svatebním maniakovi by ho mohl přiblížit jeho snu a posunout mezi novinářskou elitu. Aniž by jí odhalil svůj záměr, přiměje Jane, aby si oblékla všech sedmadvacet drůžičkovských šatů, ve všech ji vyfotí a materiál tajně pošle svému šéfovi.

Mezi tím se schyluje k další katastrofě. Janina mladší sestra Tess, která přijela na nečekanou návštěvu, se zamiluje do šéfa Jane, George – do toho samého šéfa, se kterým Jane v duchu plánuje svatbu, děti a pokojné stáří. O pár dní později jako blesk z čistého nebe Tess požádá Jane, aby naplánovala další svatbu, tentokrát její a Georgovu.

Jak s tím idealistická, romantická a nesobecká Jane naloží? Na to už se musíte podívat.

Všimli jste si?

  • Barva vlasů Jane jako by se scénu od scény měnila. V té, kde je konfrontována svou sestrou po publikaci onoho novinového článku, jsou její vlasy zrzavo-hnědé. Druhý den v práci jsou blond a následně ve svatebním salonu jsou opět zrzavo-hnědé.
  • Když Kevin a Jane snídají v restauraci, Kevin je viditelně neoholený. Když ale restaurant opouští, tvář má zcela hladkou.
  • Poté co letadlo s Tess přistane v New Yorku, můžeme si v pozadí letiště všimnout pár palem. Zeměpisně to je samozřejmě nesmysl.

Na romantickou komedii 27 šatů se podívejte v pátek od 21.40 na Primě. 

Reklama
Reklama