Do třetice všeho dobrého! Během 96 hodin dojde ke Zúčtování

Potřetí se setkáváme s bývalým členem elitních jednotek Bryanem Millsem, ovšem tentokrát se role obrací. Liam Neeson má v patách neúnavného Foresta Whitakera, detektiva, jenž ho podezřívá z brutální vraždy jeho manželky. Dívejte se v pátek od 21.45 na Primu.
96 hodin: Zúčtování
96 hodin: Zúčtování

reklama

Když už se zdálo, že vše spěje k dobrému konci a zvláštní agent Bryan Mill si bude moci užívat poklidného života se svojí rodinou, osud rozhodl jinak. Bryanova exmanželka je u něj doma nalezena brutálně zavražděná a podezření z její vraždy padne právě na Bryana.

Podívejte se na upoutávku:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

96 hodin: Zúčtování - upoutávka

Agentovi se díky jeho mimořádným dovednostem podaří zatčení uniknout, ovšem tím si nad sebou podepíše ortel: stává se lovnou zvěří všech policejních jednotek v USA, nejvíc ho má ale v hledáčku vytrvalý detektiv Frank Dotzler (Forest Whitaker). V nemilosrdném boji jednoho proti všem nasazuje Bryan opět do akce schopnosti, za které by se nemusel stydět ani James Bond. Utíká, rve se, schovává se, mučí zlosyny, aby zjistil pravdu. Dopátrá se jí i napotřetí? Na to už se musíte podívat.

Věděli jste, že…

  • Bojové umění, které se pro tuto roli musel Lian Neeson naučit, se nazývá nagasu-do. Jedná se o bojový styl, který kombinuje prvky z juda, aikida a džiu-džistu.
  • O tom, že Liam Neeson dřel při přípravě na natáčení opravdu tvrdě, vypovídá i fakt, že veškeré bojové scény filmu zvládl sám, bez dabléra.
  • Říká se, že Neeson souhlasil s účinkováním ve třetím pokračování série 96 hodin pouze pod podmínkou, že tentokrát už ve scénáři nikdo nikoho neunese. Únos byl totiž hlavní dějovou linkou předchozích dvou snímků.
  • Od začátku natáčení k premiéře snímku uběhla téměř rekordně krátká doba. Natáčení začalo 29. března roku 2014 a v 16. prosince měl již snímek premiéru v Berlíně.

Chybička se vloudí…

Všimněte si, že policejní auto, ve kterém Bryan Mills ujede policii po neúspěšném pokusu o jeho zatčení, vypadá naprosto nepoškozeně. V předchozí scéně jsme ale svědky toho, jak do něj nabourá několik aut.

Dívejte se na 96 hodin: Zúčtování v pátek od 21.40 na Primu.

Akční / Thriller

Francie, 2014

Režie: Olivier Megaton

Scénář: Luc Besson, Robert Mark Kamen

Kamera: Eric Kress

Hudba: Nathaniel Méchaly

Hrají: Liam Neeson, Forest Whitaker, Famke Janssen, Maggie Grace, Dougray Scott, Sam Spruell, Don Harvey, Dylan Bruno, Leland Orser, David Warshofsky, Jon Gries, Jonny Weston, Judi Beecher, Andrew Howard, Robert Pralgo, Scott Thrun, Cedric Camus

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!