Dopřejte si maraton hororových filmů kdykoliv online v archivu iPrima.cz

V archivu iPrima.cz pro vás máme pořádnou nálož filmů, které si můžete kdykoliv přehrát online. Včetně seriálů nebo romantických a českých komedií, se můžete podívat i na pořádně strašidelné a hororové filmy. Vyberete si!
Hororový maraton s nejstrašidelnějšími filmy online na iPrima.cz
Hororový maraton s nejstrašidelnějšími filmy online na iPrima.cz

Někomu přinese uvolnění a odreagování pěkná komedie, někdo se ale naopak zrelaxuje u zdařilého hororu. Podle jisté studie z roku 2012 od Westminsterské univerzity v Londýně dokonce může mít sledování strašidelných bijáků až pozitivní vliv na lidské zdraví. Odborníci mají odpověď i na to, proč nám sledování hororů a strach dělá dobře.

Užijte si tedy krátkodobou dávku stresu v našem archivu iPrima.cz, kde nyní najdete přes stovku nejrůznějších thrillerů a hororů včetně legendárních lahůdek, nebo jejich pokračování. Všechny si je s veškerou hrůzou můžete ihned přehrát online! Vybírejte ze široké nabídky :

Tohle je TOP hororů podle redakce iPrima.cz

V redakci jsme z bohaté nabídky našeho hororového archivu iPrima.cz vybrali pětici filmů, které nezklamou.

Hellraiser

Legendární masochistický pekelník s hřebíky v lebce přichází!

Larry Cotton se stěhuje se svou manželkou Julií do starého rodinného domu. Půdu podle všeho nějaký čas obýval Larryho nezvěstný bratr Frank. Julia kdysi Larryho s Frankem podvedla, dal jí něco, co se svým možná až moc slušným manželem nikdy nepoznala. Nikdo netuší, že se Frank spojil s peklem a vrátit zpět ho může krev dopadající na podlahu prázdné půdy.

Proroctví z temnot

Po tragické smrti milované manželky Mary (Deborah Messing) novinář z Washington Post John Klein (Richard Gere) nachází blok plný podivných kreseb, variace na stejné zjevení. A vybavuje si její poslední slova: "Tys to neviděl?" Za čas zabloudí do malé vesnice Point Pleasant, kde se setkává s mladou seržantkou Connie Parkerovou (Laura Linney), která mu prozradí, že celý kraj je vzhůru nohama následkem nedávných podivných úkazů. Brzy si uvědomí, že neobyčejné jevy by mohly souviset nejen vzájemně, ale také s podivnými kresbami, které Mary horečně namalovala několik hodin před smrtí.

Slimáci

V malém městě dojde k přemnožení zmutovaných, velmi nebezpečných slimáků, kteří si s velkou oblibou začnou pochutnávat na místních lidech. Jedinou nadějí se stává hygienik, který se s pomocí přátel pouští do boje s tímto slizkým zlem.

Amityville: Probuzení

Zlo se po čtyřiceti letech opět probouzí! Bella, její dvojče James a malá sestra Juliet se se svou matkou přestěhují do nového domu. Hlavním důvodem je, že potřebují ušetřit peníze, aby mohli pro Jamese, který je v kómatu, zaplatit nákladnou zdravotní péči. Dům Amityville jim po všech stránkách vyhovuje. Navíc James nejen nečekaně nabyde vědomí, ale začne se zázračně uzdravovat. Radost rodiny netrvá dlouho. V domě se začnou dít i další nadpřirozené jevy. Děsivé. Bella začne matku podezřívat, že jim o jejich novém domově neřekla úplně všechno. Její tušení se brzy potvrzuje...

Sinister 2

A máme tady další strašidelný baráček. Do tohoto opuštěného venkovského domu se nastěhuje Courtney Collinsová se svými dvojčaty, devítiletými syny Dylanem a Zachem. Brzy ale zjistí, že nejsou mezi stěnami domu asi až tak úplně sami. Na scénu krvavého příběhu se vrací stará promítačka a filmy, kamera, duše dětí zavražděné rodiny využité jako oběť něčemu či někomu... Malý Dylan se mění, chová se stále záhadněji a zdá se být pod vlivem divných sil. Bagulova chvíle se blíží. Najde se pomoc?

Kukuřičné děti

Záruka kvalitního strachu! Vždyť literární předlohou dnes již kultovního snímku byla povídka mistra hororu Stephena Kinga. Dvanáctiletý kazatel přijíždí do malého městečka obklopeného nekonečnými lány kukuřičných polí. Ovládne místní děti a přikáže jim zabít všechny dospělé, aby jejich krev přiživila úrodu. Některé z nich se pokusí utéct, ale krvelačný Malachai je uloví.

Pěna zabiják

Z hlubin země začne vytékat podivná, ale velmi chutná pěna podobná jogurtu. Lidé jí začnou konzumovat a pěna je začne ovládat. Rychle se dostává do všech obchodů, kde na ni již čekají nenasytní zákazníci, ale pěna již brzy ukáže svou pravou tvář.

 

3x Archanděl

Je libo „agenta 007“ Daniela Craiga v honbě za největším sovětským tajemstvím? Příběh z pera Richarda Harrise ve 3 dílech filmu mapuje čtyři dny v životě Flukea Kelsa (Daniel Craig), profesora, který se rozhodne prověřit vyprávění tajemného muže, který pomáhal ukrást tajné Stalinovy spisy. Z neškodné otázky v knihovně se brzy stává smrtící hon Moskvou až do severního Ruska.

Oko za oko

Miranda (Rosamund Pike) má o svém životě jasnou představu. Živí se jako zdravotní sestra a ve volném čase se odreagovává u pečení dortů, kde se rovněž projevuje její perfekcionismus. Po silném traumatizujícím zážitku je ale její bezproblémový svět náhle roztříštěn a musí se nějakým způsobem vyrovnat s následky. Každý to ovšem děláme po svém...

Cash

Pokojný a šťastný život Sama Phelana (Chris Hemsworth) a jeho ženy Leslie (Victoria Profeta) se změní poté, co do jejich života vstoupí tajemný Pyke Kubic (Sean Bean). Ten je vtáhne do bouřlivých a dramatických situací v ulicích Chicaga. Každým krokem se manželský pár zamotává víc a víc do spirály podvodů a násilí...

Cesta do Afriky

Otec se svojí dcerou a přítelkyní se vydají na výlet do africké pouště, aby pozorovali život hyen. Ne všechno však probíhá podle plánu. Nečekaně se připletou mezi obchodníky se zvěří. V rozlehlé africké poušti začíná boj o přežití.

Lidská skvrna

Vážený univerzitní profesor Silka (Anthony Hopkins) si celým svým životem nese tajemství, které se mu podařilo skrývat před dětmi, manželkou a přáteli celých 50 let, do doby, kdy do jeho života vstoupí spisovatel Nathan Zuckerman (Gary Sinise). Pravda o jeho identitě exploduje do devastujících souvislostí. Divoký intimní cit k mladičké Faunii (Nicole Kidman) už jen završí tragédii jeho života.

Malý svědek

Frank Morrison (John Travolta) má problémy s alkoholem, rozvádí se s ním žena. Jeho syn Danny se se situací vyrovnává po svém. Stane se z něho rebel a problémy následují jeden za druhým. Drama vyvrcholí ve chvíli, kdy se matka znovu vdá za záhadného fešáka Ricka (Vince Vaughn), který požaduje kontrolu nad vším v rodině. Danny zjistí, že jeho otčím je vrah... A ten nepotřebuje svědka...

Hra na vraha

Parta studentů slaví konec studií v odlehlém prázdninovém domě. Bujarou zábavu ukončí přítomnost sadistického psychopata, který je zatáhne do soutěže. Pravidla jsou jednoduchá – kdo chce přežít, musí zabít ostatní. Kamarády i páry čeká zkouška důvěry. Domů se dostane jen jeden. Kdo přežije? Hluboko uvnitř jsme všichni zabijáci...

Prokletá Argentina

1976. Buenos Aires je znepokojeno přibývajícími únosy těch, kdo se postaví proti diktatuře. Ředitel divadla Carlos Rueda zjišťuje, že jeho žena Cecilia byla unesena za psaní kontroverzních článků v novinách. Carlos se schází s lidmi, kterým zmizel někdo blízký. Objevuje v sobě psychické síly, kdy vidí jejich osudy a dokáže jim pomoci. Všem, ale sobě ne. Zoufale pátrá po své ženě, ale stále je o krok pozadu. Mezitím Cecilie plánuje vlastní nebezpečný útěk z vězení.

Vražedné pochyby

Advokát Mitch Brockden řídí pod vlivem alkoholu a srazí mladého muže. Když zjistí, že oběť nehody někdo pobodal, zpanikaří, přivolá záchranku a uteče. Policie zadrží dodávku, ve které leží mrtvé tělo. Šéfa dodávky Clintona Davise obviní z vraždy prvního stupně. Obhajoby se ujme sám Mitch, má výčitky svědomí. Ač jsou na Davisově náčiní stopy Ackermanovy krve, soud jej osvobodí. Na povrch ale začínají vyplouvat skutečnosti, které mohou Brockdenovi zničit celý život. Davisovi totiž někdo před lety vyvraždil celou rodinu, a on se chce za každou cenu pomstít.

Záškodníci

Zdánlivě obyčejná bankovní loupež je zakončena brutální popravou manažera. Agenti FBI začnou mít podezření, že jde o osobní mstu. Když dojde k další vraždě, pochopí, že proti nim stojí velmi nebezpečný a rafinovaný protivník...

Vášeň

Brian De Palma rozehrál napínavý erotický thriller o smyslném vztahu dvou žen, dvou rivalek, které v soupeření neznají meze. Rachel McAdams v roli elegantně zlomyslné kariéristky neváhá udělat maximum pro své povýšení. Nejenom že ukradne nápad své asistentce (Noomi Rapace), ale není jí zatěžko využít a psychicky rozložit zbytek svých kolegů. Dobře promyšlená odplata na sebe ale nenechá dlouho čekat.

reklama