GALERIE Stovky mužů absolvovaly casting do reality show Superchlapi

Už brzy budete moci na Primě sledovat osudy osmi statečných mužů v úplně nové neokoukané reality show Superchlapi. Každé velké reality show předchází velký a náročný výběr vhodných účinkujících. Casting na Superchlapy proběhl na sklonku loňského roku ve sportovním areálu v Praze–Čestlicích.
Novou show Superchlapi uvidíte už brzy na Primě!
Novou show Superchlapi uvidíte už brzy na Primě!
archiv FTV Prima

reklama

Podívejte se jako první na exkluzivní záběry z tohoto velkého castingu. Uvidíte tak většinu mužů, kteří se hlásili do nového pořadu TV Prima. Jak fotky napovídají, rozhodně nepůjde o žádné vrcholové sportovce.

Pro novou show Superchlapi se hledali opravdoví chlapi, tedy ti, kteří se nezaleknou velké výzvy a chtěli by nejenom sami sobě něco dokázat.

Hlavnímu castingu proto také předcházela výzva v médiích s hlavním sdělením: „Nemusíte být profesionální sportovec ani krasavec, nemusíte mít svaly ani dokonalou figuru... Stačí, když dokážete překonat sám sebe, jít až na hranici svých limitů...“

V GALERII podívejte, jak takový den adeptů na Superchlapa vypadal.

Stovky statečných se hlásí

Za cedulí s označením Casting se už od ráno tvořila výrazně nesourodá fronta mužů. Některým pružily pod elastickými triky svaly, na jiných oblečených nebylo na první pohled sportovně zvláštního nic. V zástupu těl naopak vynikali jedinci s propadlými hrudníčky a rachitickými pažemi.

Fronta ústila u dlouhého stolku s asistentkami u počítačů. Zde proběhla stručná prezentace, bleskový pohovor, fasování pořadového čísla a pytle na osobní věci i jednotného trička.

Šup před komisi

A chtěli by nejenom sami sobě něco dokázat.  Foto:

Pak „šup, šup“ před fotostěnu, úsměv na fotografa a pokračujeme do místnosti nazvané Čekačka. Odtud byli jednotlivci zváni k rozhovoru s castingovou komisí. Profesionálům při podobných akcích stačí 5 až 10 minut, aby odhadli, jestli přihlášený má v show co nabídnout. Když se jim uchazeč „líbil“, pokračoval do dalšího výběrového kola. Sportovního. Když ne, šel zase domů.

2. kolo: zahřívací triatlonek

V tomto výběrovém kole měli muži zvládnout tři hlavní sportovní aktivity. Šlo o test běhu, jízdy na kole a plavání. Vlastně si dali takový mini triatlonek. Žádné vrcholové limity podávat nemuseli, přesto se takřka do jednoho snažili zabrat na maximum. A bylo vidět, že každý má ten svůj limit skutečně někde jinde.

 

Jízdu na kole zastoupil rotoped. Foto:

Z velkého castingu nakonec vzešlo 25 „normálních“ chlapů, kteří prohlašují, že chtějí změnit svůj život. Do show Superchlapi jich však postupuje jenom 8. Sledujte náš web a brzy se dozvíte, kteří to jsou!

Každý z nich má nějaký zajímavý příběh, každý má také své limity i vůli k tomu dosáhnout cíle. Mají 3 až 4 měsíce na to připravit se na nejtěžší triatlonový závod v ČR. Po celou tu dobu budou pod dohledem trenéra, kondičního trenéra a fyzioterapeutky ve spolupráci s Českou triatlonovou asociací. Mohou pořad opustit sami nebo je také může vyřadit trenér za neplnění podmínek. A vy můžete jejich cestu k dosažení velkého cíle pozorovat také. Superchlapi startují brzy na Primě!

(schneidy)

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!