Muži proti ženám: Komu bude říkat šéfe Zdeněk Pohlreich?

V soutěži ani tentokrát nebudou chybět slovní hříčky a nelehké otázky. Dozvíte se například, jaká místa jsou kromě ložnice oblíbená u mužů na sex, nebo jestli je pro ženy přitažlivější herec či politik. Přijde i šéf Zdeněk Pohlreich.
Show Muži proti ženám je zpět. Bavte se už dnes večer - Obrázek 3

Dalibor Gondík do týmu mužů přivede herce Miroslava Etzlera a Filipa Čapku. Třetím ostrým hochem bude šéfkuchař Zdeněk Pohlreich.

Soutěž Muži proti ženám sledujte již tuto středu ve 20.15 na TV Prima

Kapitánka ženského týmu Tereza Kostková opět vsadila na krásu a rozum! Do týmu pozvala zpěvačku Leonu Machálkovou, herečku a zpěvačku Míšu Dolinovou a modelku Jitku Válkovou.

Pusťte si náš rozhovor se Zdeňkem Pohlreichem. Jsou ženy, kterých si šéf v kuchyni opravdu váží!

Ženy, kterých si Zdeněk Pohlreich v kuchyni váží. Žijí
Ženy, kterých si Zdeněk Pohlreich v kuchyni váží. Žijí

Ukázka z dílu:

Muži proti ženám - plovárna
Muži proti ženám - plovárna

 

A soutěžit bude i modelka Jitka Válková.

Jitka Válková o výhodách krásy
Jitka Válková o výhodách krásy

Dojde mezi ženami a muži ke smíření nebo budou opět na ostří nože?  Filip Čapka k tomuto tématu typ ženy v posteli poznamenává: „Já mám nejraději svou ženu!“ A kde se muži nejraději opalují – v solárku nebo na plovárně? Leona Machálková tipuje, že raději na plovárně, protože tam jdou i „na čumendu“, a zároveň se u toho i opálí… A samozřejmě dojde i na oblíbené vtipy o druhém pohlaví, například: „Víte, proč muži, když přijdou domů opilí, nechávají oblečení na podlaze? Protože v něm stále jsou!“

 

(schneidy, kamera: jakunda)

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama