Na Štěpána vás budou bavit Šmoulové 2, Panna a netvor a přijde i Kristián

Co vás čeká na Primě o druhém svátku vánočním? Dobrodružství pana Peabodyho a Shermana, Sám doma 2: Ztracen v New Yorku, Kristián, Šmoulové 2, Princezna se zlatou hvězdou, Panna a netvor.
Šmoulové noví - Obrázek 1
Šmoulové noví - Obrázek 1

V 7.05 startujeme na Primě Dobrodružstvím pana Peabodyho a Shermana. Pan Peabody. Vynálezce. vědec. Génius. Olympijský vítěz. Ale hlavně - Pes. Úžasný pan Peabody vychovává od plenek malého kluka Shermana a to nejlépe jak jen umí.

Dobrodružství pana Peabodyho a Shermana
Autor: 20th Century Fox Dobrodružství pana Peabodyho a Shermana

V 8.55 na Primě začne Sám doma 2: Ztracen v New Yorku. Film Sám doma 2: Ztracen v New Yorku není jen napodruhé přelitým lógrem, ale stále stejně silným šálkem kávy. Přesvědčte se o tom. Malého Kevina tentokrát nezapomenou doma, ale ztratí se na letišti. Zatímco jeho rodina letí na vysněnou dovolenou do Miami, malý chlapec omylem odlétá do New Yorku. 

Sám doma 2: Ztracen v New Yorku JP
Sám doma 2: Ztracen v New Yorku JP

V 11.25 na Primě přichází Kristinán 

Jeden z nejlepších filmů československé kinematografie, v němž se drobný úředník z cestovní kanceláře Alois Novák každý měsíc na jeden večer stane váženým hostem v nóbl podniku a neodolatelným svůdcem krásných žen.

Pak se vždy vrací k manželce a ke svému skromnému životu. Jednou však narazí na mondénní dívku Zuzanu, která se jeho svůdným hlasem oklamat nedá a začne po něm pátrat. Tím se rozběhne celá řada komických i tragikomických situací.

Kristián
Kristián

Ve 13.55 startují Šmoulové 2

 V pokračování rodinné komedie Šmoulové vytvoří zlý čaroděj Gargamel pár nezbedných stvoření podobných Šmoulům tzv. Neplechy a doufá, že s jejich pomocí získá všemocnou kouzelnou šmoulí esenci. Jenže brzy zjistí, že jen skutečný Šmoula mu může dát, co potřebuje, a že jen Šmoulinka zná tajné kouzlo, kterým se Neplechové promění ve skutečné Šmouly. 

Šmoulové
Šmoulové

Ve 15.20 rozstvítí svou hvězdu Princezna se zlatou hvězdou. 

Princezna Lada se má vdávat. Ženich se nelíbí jí ani nikomu jinému, je jím totiž zlý král Kazisvět, jenomže co je to platné! Nápadník už splnil všechny zdánlivě nesplnitelné úkoly a nyní vyhrožuje válkou, pokud si ho Lada nevezme. Moudrá chůva nemůže snést pohled na to, jak se dívka trápí, a pomůže jí uprchnout. Zahalená do nevzhledného kožíšku z myších kůží putuje princezna po světě, až dorazí do prosluněného království prince Radovana. Tam se jí podaří získat práci v zámecké kuchyni... 

V 16:50 začíná pohádka Panna a netvor

 Zámožný kupec se vydává do města nakoupit svým dvěma starším dcerám výbavu. Cestou zpět je přepaden a přijde o všechno.

Panna a netvor - upoutávka
Panna a netvor - upoutávka

Holý život spasí jen díky tomu, že netvorovi, kterému utrhl růžové poupě z jeho keře, přislíbí poslat výměnou za růži svou milovanou nejmladší dceru Julii. Ta se dobrovolně vydá do zakletého lesního zámku. Svou krásou a něžností si podmaní kruté „zvíře“ a svou láskou zruší dávnou kletbu...

Sváteční večer začínáme s českou pohádkou S čerty nejsou žerty ve 20.15 na Primě
Na dobrou noc si pak pusťtě souboj Johnyho Deppa s Angelinou Jolie ve filmu Cizinec.

reklama