Kritizovat víno se nevyplácí. Přesvědčíte se o tom ve Vraždách v Midosmeru

Ve vynalézavosti, jak připravit někoho o život, jsou obyvatelé hrabství Midsomer opravdoví mistři. Premiérové díly sledujte vždy v úterý ve 20.15 na Primě.
Vraždy v Midsomeru
Vraždy v Midsomeru

reklama

Midsomerský vinař William Carnarvon uvádí na trh nové šumivé víno. Na ochutnávku pozval i jízlivou kritičku Nadiu Simons, která o jeho víně neřekla nikdy nic pěkného. Při degustaci dojde k otravě hostů. Přestože to není smrtelná otrava, přijíždí šéfinspektor Barnaby a seržant Nelson, aby potvrdili nebo vyvrátili úmysl.

Vraždy v Midsomeru XVII. 4. díl - Obrázek 6 Foto:

Barnaby se od Williamovy ženy dozvídá, že vinařství má své nepřátele v podobě spolku vedeném sestrou Elspeth Rice. Ten vinaři vyčítá, že znečišťuje ovzduší a že nepřímo může za smrt malé Jessiky, která zemřela pod koly opilého řidiče, který se vracel z ochutnávky.

Chybí vám nějaká vražda? Nebojte se, to by nebyl oblíbený seriál, aby se místní nepomstili po svém. První nepřirozená smrt na sebe nedá dlouho čekat – a odnesla to kritička vín. Byla to trošku drsná odplata za jízlivé komentáře?

Vraždy v Midsomeru XVII. 4. díl - Obrázek 7 Foto:

Možná. Ale následuje další mord a obětí je místní hoteliér, který je zamilovaný do vinařovy ženy a finančně klopýtající vinařství chce koupit.

Zločin z vášně, odplata nebo snaha někoho umlčet? Otázka, kterou musí vyřešit sehrané duo Barnaby a Nelson.

Premiérový díl ve 20.15 na Primě


reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!