Premiérové Vraždy v Midsomeru ve víru magie, kouzel a pohanských rituálů

Ano, ve vašem oblíbeném hrabství Midsomer ještě někdo žije. A stále se místní obyvatelé nepoučili a vraždí a vraždí. Na premiérové díly se můžete těšit každé úterý ve 20.15 na Primě.
Vraždy v Midsomeru XVII. 2. díl - Obrázek 3
Vraždy v Midsomeru XVII. 2. díl - Obrázek 3

reklama

Šéfinspektor Barnaby a seržant Nelson vyšetřují smrt ženy, která byla zavražděna během dobročinné akce ve venkovském kostele. Nebyla to ledajaká akce, ale kouzelnická show iluzionisty Gedeona Latimera. A obět, bytná Hannah Altman, mu během jeho představení asistovala.

Byla Hannah tím pravým terčem, nebo si vrah vybral iluzionistu a jen mu to nevyšlo? Indicií k plánované vraždě kouzelníka by mohly být výhrožné dopisy, které dostával a které ho vinily ze satanismu. Nehlasitějším kritikem, byl vikář Andrew Maplin.

Motiv by se zdál jednoduchý, kdyby nebyl vikář nalezen mrtvý na kamenném pohanském oltáři. Navíc se ukáže se, že jeho manželka Lorna Soane je potomek satanistů z 18. století."Myslím, že i po tolik letech natáčení scenáristy stále napadají velkolepé, vtipné a nečekané způsoby, jak připravit jednotlivé postavy o život. V důmyslnosti úmrtí jsme myslím nedostižitelní," vtipkuje představitel hlavního hrdiny Neil Dudgeon.

Jak se detektivové popasují se světem triků, kouzel i prastarých pohanských rituálů?

Premiérové díly každé úterý ve 20.15 na Primě

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!