Stojí mimozemšťané za vraždami v Midsomeru?

Tentokrát se v panství Midosmer k vraždám připletou mimozemšťané. Tedy aspoň lidé si to myslí. Premiérový díl každé úterý ve 20.15 na Primě.
Vraždy v Midsomeru 18(2) - Obrázek 2
Vraždy v Midsomeru 18(2) - Obrázek 2
archiv FTV Prima

reklama

Bílá světla objevující se nad městečkem přilákají mnoho hledačů UFO a vyvolávají nadšení. Na místo dorazí i skupina ufologů vedená Abigail Tonev.

Nadšení z možné senzace vydrží místním i ufologům jen do doby, než je nalezená mrtvá rangerka Felicity Field. Byla zavražděná vskutku podivným, až mimozemským způsobem. Její tělo bylo navíc pečlivě „zabaleno“ v černém bahně.

Vraždy v Midsomeru 18(2) - Obrázek 4 Foto:

Barnaby se dozvídá, že jeden z ufologů měl s rangerkou spor, protože nezákonně parkoval v lese svůj přívěs.

Mrtvá se před smrtí ještě snažila dovolat svého otce, který je vedoucí radarové stanice. Ten však hovor popírá. Jak už to bývá, když je jeden mrtvý, nic se o něm neutají, a tak do hry vstupuje i aféra Felicity, kterou měla za zády svého přítele.

Vraždy v Midsomeru 18(2) - Obrázek 5 Foto:

Alison Stedaman (představitelka Abigail Tonev)
Musela jsem ve tři ráno utíkat windsorským lesem. Točili jsme v tuto hodinu, abychom nikoho nepotkali. Moje postava si myslí, že je skutečně pronásledována kosmickou lodí a je patřičně vyděšená. Já byla troch také, protože mi při natáčení umělá vichřice tak moc foukala do obličeje, že jsem nemohla vůbec dýchat. Navíc, když jsem běžela po cestě, spadla jsem do příkopu. A to jsem důchodkyně:). Ale natáčení bylo vzrušují, tak odlišné od všeho, co jsem v poslední době dělala.

Možná by se chvilku dalo uvažovat o tom, že za tajemnou vraždou stojí mimozemšťané, ale protože nezůstane u jednoho mordu a protože je Barnaby celkem střízlivý chlapík, najde pozemské řešení případu. Ale dá mu to zabrat. Vždyť má v zádech kontrolu z vesmíru.

Premiérové díly každé úterý ve 20.15 na Primě


 

 


reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!