Už dnes vás napálí Martin Dejdar a Tomáš Měcháček ve Vylomeninách!

Televize Prima natáčí už třetí řadu zábavného pořadu Vylomeniny. A pro diváky v ní chystá překvapení. Premiérové Vylomeniny uvidíte už dnes na Primě ve 21.30.
Vylomeniny - obrázek 3 - Obrázek 1
Vylomeniny - obrázek 3 - Obrázek 1

reklama

Pořad Vylomeniny je založený na principu skryté kamery. Moderátoři Martin Dejdar a Tomáš Měcháček si v restauraci vytipují některého z hostů a nabídnou mu 20 tisíc korun, pokud splní pětici úkolů. Ty jsou ale dost bláznivé a moderátoři je tomuto člověku postupně napovídají do sluchátka. Partner, který s vybraným účinkujícím sedí u stolu, samozřejmě nesmí mít jak o sluchátku, tak o nějaké soutěži ani ponětí.

„Někdy mám trochu pocit trapnosti, když zadávám soutěžícímu hodně bláznivý úkol, ale to trvá jen chvilku. Pokud chce někdo poměrně rychle vyhrát 20 tisíc korun, musí pro to něco udělat. Na druhou stranu si říkám, že nikoho nenutíme, aby s námi tuhle hru hrál. Je to každého svobodná vůle do ní s námi jít. A každý může kdykoliv v průběhu této hry skončit. Ale to se stává málokdy,“ říká Martin Dejdar.

Tomáš Měcháček přiznal, že se během Vylomenin s Martinem Dejdarem sázejí. „Sázíme se, jestli určitý člověk přijme naši nabídku a bude s námi hrát o 20 tisíc korun, nebo ne. Musím říct, že vyhrává Martin, asi má lepší odhad na lidi,“ říká.

Vylomeniny uvidíte dnes ve 21.35 na Primě!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!