V Midosmeru se vraždí podle staré balady

Ve vynalézavosti, jak připravit někoho o život, jsou obyvatelé hrabství Midsomer opravdoví mistři. Premiérové díly sledujte vždy v úterý ve 20.15 na Primě.
Vraždy v Midosomeru XVII (3) - 1
Vraždy v Midosomeru XVII (3) - 1

reklama

Vskutku podivná vražda čeká na šéfinspektora Barnabyho a seržanta Nelsona. Organizátor folkového festivalu Toby Winning  je nalezen s hlavou v míse, ve které je ale ještě úhoř a vejce. Tyto indicie odkazují na lidovou baladu. Ale jako za vším i za touto záhadou stojí lidé.

Na jedné straně lhostejná manželka mrtvého, na druhé velmi rozrušený spolupořadatel Brian Grey, který spolu s Tobym chtěli přesunout festival do Londýna. Místní podnikatelé samo sebou moc rádi nebyli. Největšími kritiky přesunu byli místní hoteliér Frank a zvukový mistr Danny. Tomu adrenalin v krvi zvedne i jeho dcera, která se na festivalu rozhodla vystoupit s kytarou svého bratra, který se zastřelil.

Vraždy v Midosomeru XVII (3) Foto:

 

"Myslím, že i po tolik letech natáčení scenáristy stále napadají velkolepé, vtipné a nečekané způsoby, jak připravit jednotlivé postavy o život. V důmyslnosti úmrtí jsme myslím nedostižitelní," vtipkuje představitel hlavního hrdiny Neil Dudgeon.

Příliš mnoho rozzlobených lidí na to, aby v Midsomeru zůstalo jen u jedné vraždy. A jak správně tušíte, další dvě na sebe nenechají dlouho čekat. A opět způsoby mordů odkazují na místní  lidové písně.

Takže jediné, co musí šéfinspektor zjistit, je význam této balady. No a pak tedy také najít vraha, ale to poté nebude problém. Nebo bude?

Premiérové díly každé úterý ve 20.15 na Primě

 

Vraždy v Midosomeru XVII (3) - 2
Vraždy v Midosomeru XVII (3) - 2


reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!