V Midsomeru naleznou hledači pokladů to, o co nestáli. Vlastní smrt

Premiérový díl Vraždy v Midsomeru vás tentokrát zavede na archeologické naleziště. A budou se vykopávat nejen staří nebožtíci, ale i nebožtíci novicové. V úterý ve 20.15 na Primě
Vraždy v Midsomeru 18 (4) - Obrázek 1
Vraždy v Midsomeru 18 (4) - Obrázek 1
archiv FTV Prima

reklama

V malém městečku zvaném Midsomer Cicely mají svoji atrakci na lákání turistů, a tou je kostra. Není ale ledajaká, protože se k ní váže legenda. Podle pověstí rodina kacířky Cicely Milsonové zakopala do země nejen kostru, ale také svůj majetek. Kostra jako lákadlo visí ve zdejším kostele. Její nálezce je vikář Peter Corby.

A tak není divu, že se do městečka sjíždějí hledači pokladů a místní z nich mají profit. Těsně po oslavě velkolepého objevu – pravé kostry, je zavražděna vedoucí archeologického výzkumu Zoe Dyerová.

Vraždy v Midsomeru 18(5) - Obrázek 6 Foto:

A tím se roztočí pověstné Midsomerské kolečko důkazů, kdy hlavní roli hrají nevole místních, prozrazené nevěry, hlad po majetku a hlavně... začnou se vršit dalších vraždy.

Už jste si zvykli, že v případech šéfinspektora Barnabyho je všechno jinak, takže i teď budete svědky toho, jak vaši podezřelí jsou jeden za druhým nalézáni mrtví.

Kdo tedy vraždí v již tak prořídlém hrabství? Dozvíte se v premiérovém díle v úterý ve 20.15 na Primě

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!