V Midsomeru se tentokrát nevraždí, jen se kradou mrtvoly. Nebo je to jinak?

Ve vynalézavosti, jak připravit někoho o život, jsou obyvatelé hrabství Midsomer opravdoví mistři. Premiérové díly sledujte vždy v úterý ve 20.15 na Primě.
Vraždy v Midsomeru XVIII 1.díl - Obrázek 2
Vraždy v Midsomeru XVIII 1.díl - Obrázek 2
archiv iprima.cz

reklama

Na svém panství zemřel po zápalu plic movitý muž Gregory Lancaster. Než ale dorazí pohřebáci, jeho tělo zmizí z pokoje. A to i přesto, že rodinní příslušníci jsou v domě. Není to jediné zmizelé mrtvé tělo, protože zanedlouho najdou vyhrabaný hrob, ve kterém spočívala bývalá chůva rodiny Lydia Dryfield.

Že by v hrabství nebyla vražda? Šéfinspektor Barnaby a Nelson se většinu epizody snaží zjistit, co se to vlastně snaží zjistit.

Neil Dudgeon představitel šéfinspektora Barnabyho:
Tato epizoda má velmi mysteriózní začátek, protože sice začíná smrtí, ale zdá se, že přirozenou. Toto je zřejmě seriálová premiéra. Když jsem četl scénář, sám jsem byl zmaten. Šéfinspektor Barnaby a Nelson se totiž většinu epizody snažili zjistit, co se to vlastně snaží zjistit.

Pro autory je velkou výzvou, aby se stále pokoušeli najít nové příběhy, které se v hrabství mohou stát. Musí najít nové způsoby, nové úhly pohledu, i když hrozí, že mohou být příliš známé, okoukané. A je třeba říct, že se jim to stále i v osmnácté sérii daří výborně.

Premiérové díly každé úterý ve 20.15 na Primě

 


reklama

reklama