Vylomeniny: Kdo si bude dělat legraci z Romana Šebrleho?

V dnešním díle zábavného pořadu Vylomeniny se objeví jako VIP host moderátor zpravodajství Roman Šebrle.
Roman Šebrle byl raději za kamerou než před kamerou
Roman Šebrle byl raději za kamerou než před kamerou
archiv Prima

reklama

Pořad Vylomeniny je založený na principu skryté kamery. Moderátoři Martin Dejdar a Tomáš Měcháček si v restauraci vytipují některého z hostů a nabídnou mu 20 tisíc korun, pokud splní pětici úkolů. Ty jsou ale dost bláznivé a moderátoři je tomuto člověku postupně napovídají do sluchátka. Partner, který s vybraným účinkujícím sedí u stolu, samozřejmě nesmí mít jak o sluchátku, tak o nějaké soutěži ani ponětí.

V dnešním díle bude VIP host Roman Šebrle. Nejdřív seděl s moderátory za jejich pultíkem a dolaďoval s nimi úkoly pro soutěžícího. Pak si sedl přímo do restaurace a stal se objektem legrácek. „Musím říct, že za tím pultíkem jsem se cítil lépe. Když jsem si pak sedl do restaurace, chtěl jsem být vážný. Ale chvílemi jsem měl problém zadržet smích, protože účinkující hrál svou roli opravdu parádně,“ řekl Roman Šebrle.

 

 

„Někdy mám trochu pocit trapnosti, když zadávám soutěžícímu hodně bláznivý úkol, ale to trvá jen chvilku. Pokud chce někdo poměrně rychle vyhrát 20 tisíc korun, musí pro to něco udělat,“ říká Martin Dejdar. „S Martinem se sázíme, jestli určitý člověk přijme naši nabídku a bude s námi hrát o 20 tisíc korun, nebo ne. Musím říct, že vyhrává Martin, asi má lepší odhad na lidi,“ směje se Tomáš.

Jestli Martin Dejdar vyhraje další sázku a jak si povede Roman Šebrle, uvidí diváci už dnes večer na Primě.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!