Zpravodajství FTV Prima vysílalo v sobotu z Masarykova náměstí ve Znojmě

Televizní zpravodajství v sobotu 18. června vysílalo živě přímo z Masarykova náměstí ve Znojmě.
Prima jede...Znojmo 2016 - Obrázek 16
Prima jede...Znojmo 2016 - Obrázek 16
archiv iprima.cz

reklama

Kromě živého vysílání zpráv se diváci pobavili na odpoledním doprovodném programu, který odstartoval v 15 hodin. Zábavným odpolednem provázel moderátor lifestylového pořadu TOP STAR na Primě – Petr Vágner. Ve Znojmě vystoupili v rámci bohatého programu ABBA STARS, QUEENIE nebo Janek Ledecký s kapelou.

Prima jede...Znojmo 2016 - Obrázek 21 Foto:

Pro děti byly přichystány různé soutěže, skákací hrad či malování na obličej. V 18.55 hod. pak mohli být diváci součástí živého vysílání Zpráv FTV Prima, které moderovali Tomáš Hauptvogel a Terezie Kašparovská, Krimi zprávy moderoval Michal Janotka a TOP STARem provedl diváky Petr Vágner.

Prima jede...Znojmo 2016 - Obrázek 3 Foto:  

 Po skončení živého vysílání následovala autogramiáda Terezie Kašparovské, Tomáše Hauptvogela, Michala Janotky a Petra Vágnera. „Ve Znojmě byla úžasná atmosféra, diváci nás opět vřele přijali, moc jsme si další živé vysílání z mobilního zpravodajského studia užili,“ říká Tomáš Hauptvogel, moderátor Zpráv na Primě.

„Diváci ve Znojmě byli úžasní. Rád bych všechny pozval na příští sobotu do Havířova, kde letošní roadshow ukončíme,“ dodává Michal Janotka, moderátor primáckých Krimi Zpráv.

Prima jede...Znojmo 2016 - Obrázek 14 Foto:

 

V letošním roce navštíví zpravodajství FTV Prima v rámci roadshow Prima jede… za vámi celkem 10 českých a moravských měst. Na každé zastávce jsou přichystány soutěže o zajímavé ceny. „Lidé mohou soutěžit s Bohemia Energy o atraktivní ceny a dozvědět se zajímavé informace o našich partnerských organizacích,“ dodává mluvčí společnosti Bohemia Energy, největšího alternativního dodavatele energií v ČR, paní Alžběta Šťastná. Na akci nechyběl ani stánek regionálního Deníku, kde si zájemci mohli zakoupit své oblíbené noviny. Další, již poslední, desátou zastávkou je příští sobotu 25. června Havířov.

Tímto jste na primáckou roadshow všichni zváni!

Na každé zastávce si mohou návštěvníci zakoupit svůj oblíbený regionální Deník.

 

   
   
   
   

reklama

reklama