Zpravodajství TV Prima bude tuto sobotu živě vysílat z Horního náměstí v Olomouci

Televizní zpravodajství bude stanice přenášet v sobotu 11. června živě přímo z Horního náměstí v Olomouci.
Prima jede 2016 Praha - Obrázek 20
Prima jede 2016 Praha - Obrázek 20
archiv FTV Prima

reklama

Jedná se již o osmou letošní zastávku roadshow Prima jede… za vámi. Kromě živého vysílání zpráv se mohou diváci pobavit na odpoledním doprovodném programu, který začíná od 15 hodin.

Zábavným odpolednem bude provázet moderátorka Diváckých zpráv a Miniduelu na Primě – Lucie Šilhánová. V Olomouci vystoupí v rámci bohatého programu Maxim Turbulenc nebo například Janek Ledecký.

Pro děti jsou přichystány různé soutěže, skákací hrad či malování na obličej.

Prima jede 2016 Hradec Králové - Obrázek 5
Autor: archiv iprima.cz Prima jede 2016 Hradec Králové - Obrázek 5

V 18.55 hod. budou moci diváci sledovat živé vysílání Zpráv FTV Prima, které budou moderovat Karel Voříšek a Klára Doležalová,

Prima jede 2016 Hradec Králové - Obrázek 21 Foto:

Krimi zprávy bude moderovat Bára Kozáková, Divácké zprávy Lucie Šilhánová a TOP STARem provede Lucie Špaková.

Po skončení živého vysílání se mohou diváci těšit na autogramiádu Karla Voříška, Kláry Doležalové, Lucie Šilhánové, Báry Kozákové a Lucie Špakové. „Moc se těším na živé vysílání z Olomouce, vysílala jsem z tohoto města již před dvěma roky, kdy jsme s naší roadshow začínali, a byla tam báječná atmosféra,“ říká Bára Kozáková, moderátorka Krimi zpráv na Primě.

Prima jede 2016 Kolín - Obrázek 24 Foto:

„Ráda bych pozvala naše diváky z Olomouce a okolí na Horní náměstí, moc se na vás na všechny těšíme,“ zve na akci moderátorka Diváckých zpráv a Miniduelu Lucie Šilhánová.

Prima jede plakát Olomouc Foto:

V letošním roce navštíví zpravodajství FTV Prima v rámci roadshow Prima jede… za vámi celkem 10 českých a moravských měst. Poslední zastávkou bude 25. června město Havířov. Na každé zastávce se chystá soutěž o zajímavé ceny. „Lidé budou moci soutěžit s Bohemia Energy o atraktivní ceny a dozvědět se zajímavé informace o našich partnerských organizacích,“ zve na akci mluvčí společnosti Bohemia Energy, největšího alternativního dodavatele energií v ČR, paní Alžběta Šťastná. Na akci nebude chybět ani stánek regionálního Deníku, kde si budete moct zakoupit své oblíbené noviny.

Tímto jste všichni na osmou zastávku primácké roadshow v Olomouci zváni.

Na akci nebude chybět ani stánek regionálního Deníku, kde si budete moct zakoupit své oblíbené noviny. Tímto jste všichni na šestou zastávku primácké roadshow zváni.

Prima jede za vámi banner Foto:

Staňte se přímými aktéry Zpráv FTV Prima a nahlédněte do zákulisí vysílání.

Zavřený návěs je dlouhý 13,5 m, vysoký 4 m a široký 2,5 m tak, aby přesně odpovídal daným normám. Když se rozloží, jeho rozměry se zvětší zhruba na 13,5 m (včetně tahače) krát 5,5 m. Součástí kamionu je také redakční zázemí, musí se do něj tedy vejít dva počítače pro moderátory, počítač pro produkci a koutek, kde bude maskérna.

PLÁN MĚST, KAM ZA VÁMI PŘIJEDEME:

 
 
Olomouc11. 6. 2016  Horní nám.
Znojmo18. 6. 2016  Masarykovo náměstí
Havířov25. 6. 2016  nám. Republiky

reklama

reklama