Zpravodajství TV Prima bude tuto sobotu živě vysílat z náměstí Republiky v Havířově

Televizní zpravodajství bude stanice přenášet v sobotu 25. června živě přímo z náměstí Republiky v Havířově.
Prima jede Kratochvílová Šebrle
Prima jede Kratochvílová Šebrle
archiv FTV Prima

reklama

Jedná se o poslední, desátou letošní zastávku roadshow Prima jede… za vámi. Kromě živého vysílání zpráv se mohou diváci pobavit na odpoledním doprovodném programu, který začíná od 15 hodin.

Zábavným odpolednem bude provázet moderátor Diváckých zpráv na Primě Tomáš Kraus.

Prima jede 2016 Hradec Králové - Obrázek 29 Foto:

V Havířově vystoupí v rámci bohatého programu skupina Maxim Turbulenc, zpěvačka Kamila Nývltová nebo například Janek Ledecký s kapelou. Pro děti jsou přichystány různé soutěže, skákací hrad či malování na obličej.

Prima jede 2016 Olomouc - Obrázek 22 Foto:

V 18.55 hod. budou moci diváci sledovat živé vysílání Zpráv FTV Prima, které budou moderovat Roman Šebrle a Gabriela Kratochvílová.

Prima jede..2016 JIhlava - Obrázek 34 Foto:

Divácké zprávy uvede Tomáš Kraus, Krimi zprávy bude moderovat Michal Janotka a TOP STARem provede živě Miroslav Šimůnek.

Po skončení živého vysílání se mohou diváci těšit na autogramiádu Romana Šebrleho, Gabriely Kratochvílové, Michala Janotky, Evy Perkausové, Tomáše Krause a Miroslava Šimůnka. „Moc se těším na živé vysílání z Havířova, i tento rok vládne na náměstích skvělá atmosféra,“ říká Michal Janotka, moderátor Krimi zpráv na Primě.

Prima jede...Znojmo 2016 - Obrázek 17 Foto:

„Rád bych pozval naše diváky z Havířova a okolí na Náměstí Republiky, moc se na vás všechny těšíme,“ zve na akci moderátor TOP STARu Miroslav Šimůnek.

Prima jede2016 plakát Havířov Foto:

V letošním roce navštíví zpravodajství FTV Prima v rámci roadshow Prima jede… za vámi celkem 10 českých a moravských měst. Na každé zastávce se chystá soutěž o zajímavé ceny. „Lidé budou moci soutěžit s Bohemia Energy o atraktivní ceny a dozvědět se zajímavé informace o našich partnerských organizacích,“ zve na akci mluvčí společnosti Bohemia Energy, největšího alternativního dodavatele energií v ČR, paní Alžběta Šťastná. Na akci nebude chybět ani stánek regionálního Deníku, kde si budete moct zakoupit své oblíbené noviny. Tímto jste všichni na letošní závěrečnou, desátou zastávku primácké roadshow v Havířově zváni.

Na akci nebude chybět ani stánek regionálního Deníku, kde si budete moct zakoupit své oblíbené noviny. Tímto jste všichni na šestou zastávku primácké roadshow zváni.

Prima jede za vámi banner Foto:

Staňte se přímými aktéry Zpráv FTV Prima a nahlédněte do zákulisí vysílání.

Zavřený návěs je dlouhý 13,5 m, vysoký 4 m a široký 2,5 m tak, aby přesně odpovídal daným normám. Když se rozloží, jeho rozměry se zvětší zhruba na 13,5 m (včetně tahače) krát 5,5 m. Součástí kamionu je také redakční zázemí, musí se do něj tedy vejít dva počítače pro moderátory, počítač pro produkci a koutek, kde bude maskérna.
   
   
   
   

reklama

reklama