Ostrostřelec David Matásek: Nechtěl jsem ho zabít

Hlavní hrdina krimisérie Polda, jinak mírumilovný herec David Matásek, dostal na pražské střelnici Prague Armory do rukou hned několik střelných zbraní, aby si vyzkoušel, jak se střílí ostrými. Ještě než jsme si všichni povinně ucpali uši sluchátky, stihl nám prozradit něco málo ze svých vůbec prvních střeleckých zkušeností. Schválně, uhodnete, kdo byl jeho cílem?
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

David Matásek: Brácha pod palbou

reklama

Představitel svérázného kriminalisty Michala Břízy pálil na terč pevnou rukou. S nezaměnitelným úsměvem a pěkně do černého!

Raději si vystřelí z někoho, než na někoho

Fanouškem zbraní ale rozhodně není. „Pistolkář nejsem. Nejsem pro, aby lidi měli zbraně moc doma. Lidé podléhají různým emočním stavům, jsou různí, takže snadno dojde ke zneužití zbraně,“ uvedl hlavní hrdina Poldy, který ve střelbě ostrými uspěl.

Daleko bližší mu je, vystřelit si z někoho. „To je denně – doma z dětí, z kolegů v divadle, v rodině, to je pořád a mě taky nikdo nešetří,“ dodal ještě se smíchem David Matásek.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!