Polda mezi dnešními lovci pokladů a na rande s matkou parťáka

V lese nedaleko Prahy našli uškrceného mladíka. Měl u sebe rozbitý telefon a na předloktí propiskou načmárané souřadnice. Polda se také seznámí s novou ženou, která ho zaujme! Netuší, že je matkou jeho kolegy Andreje.
Eva Jeníčková si zahraje ve II. řadě seriálu Polda opět po boku Davida Matáska.
Eva Jeníčková si zahraje ve II. řadě seriálu Polda opět po boku Davida Matáska.
Hermína / Prima

reklama

Polda, který strávil dvacet let v kómatu, je zpět. A nové vraždy vyšetřuje starými způsoby. Jeho parťák Andrej, zběhlý v moderních technologiích, správně určí, že šlo o příznivce geocachingu neboli hledání pokladů pomocí GPS navigace.

Proč ale souřadnice na mladíkově ruce ukazují do Austrálie a jakou roli v případu hraje malá postavička krokodýla, nalezená nedaleko místa činu?

Michal Bříza nemůže pochopit, proč už současné generaci nestačí obyčejné věci, jako je hraní na kytaru a balení holek. 

Další díl seriálu Polda sledujte v úterý ve 21.35 na Primě.

V sobotu na Primě se Polda seznámí také s novou ženou, která ho zaujme! Jednu z nových postav ztvární herečka Eva Jeníčková, s níž se Matásek na place naposledy potkal před léty jako s "Evičkou utěšitelkou" v legendárních Básnících. V jakém vztahu k sobě budou kolegové tentokrát? 

V Poldovi II Eva Jeníčková hraje matku Michalova parťáka Andreje (Igora Orozoviče). „Hraju maminku Andreje (Igor Ozorovič), která flirtuje s Davidem. To mezi oběma poldy vyvolává třenice, protože se to děje k Andrejově velké nelibosti,“ prozradila herečka během natáčení, na které přicestovala z Ameriky. 

David je fantastický

Jak ví asi každý, s Davidem Matáskem se nesetkávají před kamerou poprvé.

„My jsme si s Davidem teď při natáčení Poldy zahráli úplně nejvíc, protože na minulých projektech jsme společné scény vlastně skoro nikdy netočili. David je fantastický, stejně tak jako všichni na place, včetně štábu i produkce. Jsou to profíci,“ pochvaluje si natáčení Eva.

Sledujte další případ z krimisérie Polda II zase v sobotu ve 20.15 na Primě.

Hrají: D. Matásek, I. Orozovič, O. Pavelka, J. Vyorálek, J. Kolesárová, E. Jeníčková, L. Karda, J. Gregor, V. Udatný, H. Korejtková, J. Bábek, S. Märcová, J. Sedláčková.

Režie J. Fuit (2017) 

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!