Prima je vidět už 25 let! Poznáte všechny legendární pořady a seriály v narozeninovém spotu?

Jsme spolu už 25 let. A to je Prima! Oslavujte a bavte se s námi. Děkujeme za vaší přízeň. Na začátek se můžete otestovat, kolik pořadů a seriálů z éry vysílání Primy znáte. Pusťte si níže náš narozeninový spot a hádejte!
Prima - 25. narozeniny
Prima - 25. narozeniny

reklama

Než se pustíte do poznávání, ke kterému pořadu nebo seriálu přiřadit záběry ve spotu, trochu napovíme prostřednictvím hesel:

Jsme spolu každý den. Jsme domov. Jsme inspirace. Jsme kuchařka. Jsme také realita, jízda, ale i informace, společnost a parta. Jsme láska, krimi, show, napětí, zábava  či rodina. Jsme spolu už pětadvacet let a to je Prima!

Kam zařadíte jednotlivé záběry, využité v narozeninovém spotu televize Prima?

Správnou odpověď pak najdete níže.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Prima - 25. narozeniny

Za vaši diváckou věrnost pro vás máme příjemný dárek. Na iPrima.cz máte možnost sledovat celou řadu dnes už legendárních pořadů a seriálů online. Vyberte si.

Je nám spolu Prima už 25 let

25 let televize Prima: Pusťte si to nej z programu online

 

Před pětadvaceti lety byla naše telvize odvážné miminko. Dnes je Prima hrdou dámou, patřící pod křídla společnosti FTV Prima, spol. s r. o., pod niž spadá několik programů. Na mladší muže se orientuje stanice Prima COOL, třetí je Prima LOVE zaměřená na odpočinkové pořady převážně pro ženy. V portfoliu skupiny nechybí ani dokumentární kanál Prima ZOOM, filmový kanál Prima MAX. Nejmladším přírůstkem do rodiny Prima je Prima KRIMI, kanál zaměřený na kriminální tvorbu.

Skupina Prima má také široké portfolio webů (např. iPrima.cz, Prima COOL, Prima PLAY, Prima LAJK, Prima ŽENY, Prima FRESH).

Vše o FTV Prima najdete na našem webu

Poznali jste ukázky všech pořadů z narozeninového spotu Primy?

Tady je správná odpověď:

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!