Zážitkové restaurace: Najezte se mezi zvířaty a pod vlivem kouzel

Klíčky od auta nechte pikolíkovi a vstupte do nového světa. V restauraci La Casa Argentina se nejen skvěle najíte, navíc to bude mít styl. Je libo argentinský steak za dozoru leguána anebo se radši najíte při kouzelnické show? Jaké jsou ty nejlepší zážitky, kvůli kterým je tady každý večer narváno?
Tvarohový dort a k tomu rozhovor s papouškem. Láká vás to? FOTO: La Casa Argentina
Tvarohový dort a k tomu rozhovor s papouškem. Láká vás to? FOTO: La Casa Argentina
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Jestli chcete zažít něco opravdu jiného než klasickou večeři při svíčkách, vydejte se do restaurace La Casa Argentina v Dlouhé. Uvaří vám tady prvotřídní argentinské speciality, což je první důvod, proč to za to stojí. Jenže těch důvodů bude mnohem víc – v téhle restauraci si dávají záležet na tom, abyste byli permanentně u vytržení. Co je tady tak úžasného?

Zaparkují za vás jako první v Česku

Zážitek s velkým „Z“ začíná hned při příchodu do restaurace. Z oken zní argentinské tango a vy necháte klíčky od auta obsluze u dveří. „Valet parking je služba, kterou nikde jinde v Čechách nevyzkoušíte. Zadarmo každému návštěvníkovi restaurace zaparkujeme jeho auto, aby si mohl užít večeři bez zběsilého hledání parkovacího místa,“ říká manažerka společnosti Gastro Group, která restauraci provozuje. Vaše auto na vás počká v podzemním parkovišti obchodního domu Kotva.

A možná přijde i kouzelník…

Přitočí se k vám tajemný cizinec a minci z vaší peněženky rozlomí na půl. Slavný iluzionista Robert Fox se několikrát týdně objevuje v restauraci La Casa Argentina a předvádí své kouzelnické triky hostům. Kdy ho tady potkáte? To je překvapení – Robert Fox je tajemství, které se objeví, když ho nečekáte. Přijďte do La Casa Argentina a třeba budete mít štěstí!

Večeře za dozoru leguána nebo dravých piraň

Celá restaurace je rozdělená do několika salónů – a každý z nich je naprostý unikát. Hlavní a nejdůležitější je úvodní salon Caminito se stěnami vymalovanými jako ulice Buenos Aires, s pouličními lampami a s výhledem na speciální gril parrilla na argentinské steaky. Sednout si můžete vedle akvárka s dravými piraňami anebo vedle klavíru, kde téměř každý večer rozehrává svižné argentinské tango banda muzikantů.

Nebere vás argentinská pouliční atmosféra? V salonu Iguazu si objednejte koktejl a vypijte ho za hučení vodopádů mezi živými leguány! O kousek dál se zase ukrývá romantický korálový ostrov Isla, kde si hned vedle baru z pravého korálu můžete pohrát s malými opičkami nebo pozorovat ladné pohyby vodních želv. Po palubě staré lodi v salonu Puerto La Boca vás zase provede mluvící papoušek, který ovšem mluví, jenom když sám chce. Sednout si tu můžete do houpacích sítí a nechat se unášet šuměním plachet a vrzáním starého korábu, ze kterého je vyroben bar.

Argentinský steak doma? Zkuste službu „steak away“

Co si budeme povídat – opravdu kvalitní maso prostě sami nepoznáte,“ říká bez obalu šéfkuchař Tomáš Zahradníček z La Casa Argentina. Důležitá je hutnost, struktura, vůně, barva a řada dalších faktorů, které rozhodují o kvalitě masa, navíc v Čechách nemá pomalu smysl maso kupovat. Opravdový argentinský steak si ale přesto můžete dopřát i doma. V rámci služby steak away za vás profíci z La Casa Argentina nakoupí kvalitní argentinské maso, které v restauraci sami ochutí a připraví k němu omáčky a návod, jak si ho doma upéct.

Nevinná rozlučka se svobodou v argentinském vinném sklepě

Ve sklepním salonu Bodega Medoza, který je nejnovějším přírůstkem do portfolia restaurace La Casa Argentina, na vás dýchne okázalý luxus. Všechno je tu krásné, nové a hlavně jako stvořené pro ochutnávku těch nejlepších argentinských vín. Přemýšlíte, kde uspořádat luxusní dámskou jízdu nebo rozlučku se svobodou? Právě jste našli ideální prostor – salónek Mendoza (i ostatní prostory restaurace) si můžete pronajmout pro sebe a dopřát si božské jídlo v nových dimenzích a s unikátními zážitky k tomu.

Čtěte dále:

Kam vyrazit za skvělým jídlem? Gurmán na cestách vám poradí!

 

Autor: Viola Kratochvílová a La Casa Argentina

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama