Na Poldu čeká případ posledního trampa

Polda Michal Bříza je zpět. Se II. řadou krimisérie Polda. A s ním i nové vraždy, které vyšetřuje starými způsoby. Ta první ho zavede do osady na břehu Berounky, kde je nalezeno tělo jednoho z trampů.
Případ poslední tramp
Případ poslední tramp
archiv TV Prima / Herminapress

reklama

Michal Bříza do místní komunity trampů okamžitě zapadá a za dlouhých letních večerů s lahváčem u táboráku zjišťuje, jak je tady krásně.

Dokonce tak krásně, že by tu klidně mohl být hotel. Jen kdyby místní nedělali problémy s prodejem pozemků.

POLDA II začíná v sobotu 20. června ve 20.15 na Primě.

Nové vraždy, pokračování rozehraných příběhů

A protože druhá série seriálu Polda přímo navazuje na poslední díl první řady. Těšte se i na pokračování rozehraných příběhů ostatních hrdinů seriálu. Co následovalo po útěku nevěsty od oltáře? A bude něco více mezi Michalem a psycholožkou? 

Prozradíme například, že Eliška (Lenka Vlasáková), dnes už bývalá partnerka obou rivalů, se tak v 1. dílu Poldy II objeví už jen na jeden obraz, v němž vysvětluje důvody svého útěku od oltáře. Už se nechce vracet ani k Michalovi a stěhuje se z města.

Psycholog Robert Mráz se vlastně rozvedl ještě před svatbou, což z něj dělá případ pro psychiatra a na kanapi Táni Hoškové přibývá další pacient.

PŘIPOMEŇTE SI V SESTŘIHU, O CO ŠLO V 1. řadě Poldy

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Polda II: Viděli jste v I. řadě

reklama

reklama