Půlnoční striptýz přihraje Poldovi další mrtvolu a nám u obrazovek další hlášky

Další díl z krimisérie Polda II uvidíte v sobotu ve 20.15 na Primě. V nočním klubu Tropical se skácí k zemi mladá a žádaná striptérka. Poslední, kdo s ní mluvil, je její starší kolegyně, se kterou se den předtím pohádala kvůli zkaženému výstupu.
Šéf oddělení Martin (Ondřej Pavelka) spí tajně v kanceláři. Doma ho nechtějí.
Šéf oddělení Martin (Ondřej Pavelka) spí tajně v kanceláři. Doma ho nechtějí.
archiv TV Prima / Herminapress

reklama

Polda Michal Bříza, který strávil dvacet let v kómatu, je zpět. A jak se ukazuje, tohle alfa samce jeho mladý a moderní parťák Andrej prostě už novým kouskům nenaučí. Proto se i s dalším případem těšte na další Břízovy cynické hlášky.

„Kdyby Bůh nechtěl, aby se ženský svlíkaly, tak by je stvořil už oblečený,“  pronese například na místě činu Michal Bříza.

Striptérky pracují na 100 %, policisté na 158

Břízův dialog z výslechu svědkyně v nočním klubu se také už od doby premiéry seriálu zařadil k populárním:

Lehce dotčená striptérka: „Teda nevím, jak je to u vás v práci, ale my tady musíme dávat 100 procent.“ Na to jí Michal Bříza s kamennou tváří odvětí: „Vidíte, my 158.“

O co přesně půjde v sobotním případu Poldy se podívejte v televizní upoutávce:

Věk, nový nepřítel Poldy?

Michal se mezitím, co ho zaměstnává vyšetřování vraždy krásné striptérky, potýká se svým věkem.

Jsou špatné výsledky z policejního školení pouhou ztrátou času, nebo už svému mladšímu kolegovi Andrejovi přestává stačit?

Koukněte se na scénu ze sobotního Poldy, jak do Michala šijou kolegové. Zvlášť sledujte Michalův pohled, když Andrej přijde do kanceláře právě ve chvíli, kdy si začal vychutnávat svojí klobásku.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Polda II (2) – Slyšet, že je starý, nepotřeboval

Sledujte další díl krimisérie Polda II v úterý ve 21.50 na Primě

Hrají: D. Matásek, I. Orozovič, O. Pavelka, J. Vyorálek, J. Kolesárová, L. Vlasáková, E. Maximová, D. Choděrová, J. Jaitnerová, P. Pěknic, V. Hlaváčková, M. Havelka, J. Suchý, P. Batěk, J. Sedláčková, A. Schmidtmajerová.

Režie J. Fuit (2017) 

Další díl z krimisérie Polda II uvidíte v sobotu ve 20.15 na Primě.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!