Blanka začíná v padesáti nový život

Blanka žije sama s čtrnáctiletým synem Adamem v bytě v Praze. Od rána do večera je v práci a nestíhá jakýkoli stravovací režim. Její život naprosto ovládají stres a chaos. Podaří se jí nastolit jistý řád a starat se také o sebe? Sledujte další díl seriálu Jste to, co jíte!
Jste to, co jíte VI (16) - Obrázek 2
Jste to, co jíte VI (16) - Obrázek 2

reklama

 

Blanka už pomalu zapomněla, že by měla kromě jiných pečovat i o sebe a zvolnit v práci. Nebo si ji alespoň uzpůsobit tak, aby jí nezabírala celý život. Trápí ji, že nemá na nic čas, je pořád unavená a má řadu zdravotních problémů. Při prvním rozhovoru s doktorkou Kateřinou a Petrem Havlíčkem tvrdí, že se její životní styl změnit nedá. Co k tomu dodají odborníci na zdravý režim?

 

Doktorka Kateřina má pocit, že si Blanka dokáže vymyslet tisíce výmluv a přesně odhadnout, co chce druhý slyšet. Může tedy věřit jejímu odhodlání ke změně? Lehkou nadváhu má dokonce i syn – právě ten přesvědčil maminku, aby se přihlásila do pořadu. I on se chce něco přiučit a možná zhubnout.

 

Blanka je navíc ve věku, kdy se ženy potýkají s přechodem. Jejich častá výmluva je, že tloustnou, ani neví jak. A že se s tím zkrátka nedá nic dělat. Jaký má na to názor Petr Havlíček? Dokáže Blanka všem ženám v přechodu, jak tomu je ve skutečnosti?

 

Blančinu složitou cestu za zdravějším životem sledujte již ve čtvrtek 14. června od 21.20 na Prima family.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!