Boj mladé maminky s nadváhou i psychikou

Šestatřicetiletá Táňa je momentálně na mateřské. Po druhém porodu však ručička její váhy ukazuje úctyhodných 120 kg. I když už vyzkoušela všechny možné diety, nadbytečných kil se nezbavila. Nadváha ji moc trápí, navíc trpí občasnými depresemi a hubnoucí režim jí komplikuje vleklá nemoc.
Jste to, co jíte VI (15) - Obrázek 3
Jste to, co jíte VI (15) - Obrázek 3

reklama

Jak se tohle všechno podepíše na finálním výsledku?

 

Tatiana se již od mládí potýkala s mírnou nadváhou, ale vysloveně obézní nebyla. K tomu byla vždycky pohledná a muži se za ní otáčeli. Má čtyřletého chlapečka a dvouletou holčičku. Po druhém porodu si s postavou ale už vážně neví rady. Při 169 cm váží 120 kilogramů a připadá si ošklivá. Vyzkoušela už všechny možné „zaručené“ diety a prášky. Od porodu holčičky má navíc vleklé problémy s páteří a kvůli bolestem zad a kyčlí se nerada hýbe.

 

Kromě špatné životosprávy má na její nadváze ale velký podíl také její nevyrovnaná psychika. Táňa trpí občasnými depresemi, nepovažuje je však za tak podstatný problém, aby situaci řešila s odborníkem. Co jí k tomu řekne psychoterapeutka doktorka Kateřina?

 

Nový stravovací režim bude pro Táňu radost dodržovat. I když se ji manžel pokusí nalomit, Táňa nepovolí. Bohužel ji zaskočí nemoc, která ji na několik týdnů znemožní pohybové aktivity. Podaří se Táně zhubnout, i když se nebude moci hýbat? Postačí změna jídelníčku a stravovacích návyků? A proč na závěr dojde Petr Havlíček k názoru, že výsledek mohl být lepší, než je?

 

Nenechte si ujít dramatický příběh mladé maminky již ve čtvrtek 7. června od 21.20 na Prima family.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!