Profil - Blanka Babičová

Blanka pracuje od rána do večera a málo odpočívá.
Jste to, co jíte VI (16) - Obrázek 1
Jste to, co jíte VI (16) - Obrázek 1

reklama

 

Blanka Babičová žije se čtrnáctiletým synem v pražských Řepích. Při výšce 158 cm se dopracovala k váze 80 kg. Nadváha ji trápí a trpí komplexy kvůli velkému břichu. Chtěla by si připadat víc jako žena. Vadí jí povislá kůže a strie po dvou těhotenstvích. Dříve ráda nosila sukně, teď je kvůli nadváze neoblékne.

 

Blanka pracuje jako finanční poradce. V práci je od rána do večera a absolutně nestíhá jakýkoli stravovací režim. Oba syny vychovala v podstatě sama. Je neklidná, vystresovaná a úzkostlivá.

 

Před dvaceti lety vážila 50 kg. Pak začala trochu přibírat. Zlom nastal v době, kdy se snažila o druhé dítě. Kvůli hormonální léčbě přibrala 10 kg. Potom šťastně otěhotněla a přibrala dalších 22 kg. Později zkoušela všechno možné, aby zhubla, jenže neúspěšně.

 

Kvůli špatnému životnímu stylu má nejen nadváhu, ale i řadu zdravotních problémů. Trápí ji bolesti kloubů, zvýšený krevní tlak, bolesti hlavy, únava aj.

 

Blanka nijak nesportuje. Do práce a z práce jezdí autem. Dříve doma cvičila kalanetiku, ale na tu teď nemá energii a čas. K Vánocům dostala trekingové hůlky, se kterými by ráda chodila, ale ještě je ani nevytáhla. Kvůli bolavému kolennímu kloubu se navíc Blanka pohybu spíš vyhýbá.

 

Přes den nejí skoro vůbec. Když je nejhůř, dá si rychle někde pizzu. Nebo si se synem objednají pizzu domů. Nestíhá vařit, a tak obvykle jí, „co dům dá“.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!