Profil - Eva Fridrichová a Petra Václavíková

Kamarádky Eva a Petra žijí v jednom paneláku ve Velkém Meziříčí.
Jste to, co jíte VI (14) - Obrázek 3
Jste to, co jíte VI (14) - Obrázek 3

reklama

 

Eva Fridrichová (25 let) i Petra Václavíková (25 let) měří 168 cm. Eva váží 107 kg a Petra 85 kg.

 

Jsou kamarádky od narození. Eva je vdaná, Petra má přítele. Eva miluje sladké, Petra miluje maso. Eva je vystresovaná, Petra je pohodářka. Eva drží diety od čtrnácti, Petra si s nimi hlavu neláme. Eva nejí ve stresových okamžicích, Petra jí vždy.

 

Eva pracuje jako administrativní pracovnice. Většinu pracovní doby prosedí u počítače, u kterého i jí. Většinou bílé rohlíky s taveným sýrem. Kouše a kouká do monitoru.

 

Petra je vedoucí v prodejně se smíšeným zbožím. Mezi prací, například když vypisuje papíry a kontroluje regály, si občas něčeho zobne. Na konci směny ani neví, co jedla. Ani ona nemá vyhrazený čas na svačiny a oběd.

 

Ve volnu se dívky věnují kulinářským hodům. Sejdou se a připravují hromady jídla podle nových receptů. Jejich specialitou je valašská pizza, která má v sobě mnoho tuku. Při vaření dívky popíjejí víno a druhý den si upečou nějakou sladkou buchtu.

 

Ani jedna se nevěnuje sportu. Dříve chodily aspoň na procházky, v současnosti se nehýbou vůbec. Eva staví s manželem dům, na nic jiného nemá čas. A Petra bez Evy nikam nevyrazí.

 

Dívky tvrdí, že z nadváhy ani nejsou moc nešťastné. Obě jsou spokojené se svými partnery. Začalo jim však být nepříjemné pocení a zadýchávání se. Pak zjistily, že neoblečou oblíbené kalhoty, a řekly si: Dost! V pořadu se chtějí naučit zdravě vařit a shodit pár kilogramů.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!