Profil - Tatiana Junková

Tatiana Junková (36 let) žije s manželem a dvěma dětmi ve Velkých Popovicích.
Jste to, co jíte VI (15) - Obrázek 5
Jste to, co jíte VI (15) - Obrázek 5

reklama

 

Táňa je momentálně na mateřské. Již od mládí se potýkala s mírnou nadváhou, ale nebyla vysloveně obézní. K tomu byla vždycky pohledná a muži se za ní otáčeli.

 

Pak ale nabrala 20 kilogramů během podnikání, kdy měli s manželem obchod s potravinami. Už tenkrát zvažovala, zda nenavštívit v ordinaci doktorku Kateřinu. Nakonec však nenašla odvahu a hubnutí pod dohledem odborníka odložila.

 

Tatiana má čtyřletého chlapečka a dvouletou holčičku. Po druhém porodu si s postavou už vážně neví rady. Při 169 cm váží 120 kilogramů a připadá si ošklivá. Vyzkoušela už všechny možné „zaručené“ diety a prášky. Pochopila, že tudy cesta nevede, a nějaký čas se snaží jíst „zdravě a vyváženě“. Hubnout se jí přesto nedaří. Od porodu holčičky má totiž navíc vleklé problémy s páteří a kvůli bolestem zad a kyčlí se nerada hýbe. 

 

Nechce se na sebe dívat do zrcadla, trápí ji velký zadek i celkový vzhled, ztrácí chuť do života, upadá do depresí. Proto by si moc přála zhubnout. Coby pomyslný „bič“ pro případ nedodržování předepsaného režimu si na sebe Tatiana vymyslela, že překoná hrůzu z hadů a nějakého se dotkne. 

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!