Získejte štíhlejší postavu s motivačním programem

Vysílání další série Jste to, co jíte ještě nezačalo, ale i tak se můžete hubnutí zúčastnit. Připravili jsme totiž pro vás speciální 12týdenní hubnoucí program, během kterého na sobě můžete sami pracovat, byť bez přítomnosti televizních kamer. Proč 12 týdnů?
Jste to, co jíte - main 620 kolaz
Jste to, co jíte - main 620 kolaz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

 

Protože stejně dlouho hubnou účinkující v našem pořadu. Budete mít tedy stejné podmínky, a až pořad uvidíte v televizi, budete se s nimi moci porovnat.

 

Své pokroky, otázky či postřehy proberte s ostatními na webu nebo na facebooku. Můžete si navzájem radit a podporovat se. Pokud máte chuť, můžete se každý týden pochlubit svými úspěchy.

 

Zde najdete jednoduchou motivační tabulku. Vytiskněte si ji a pověste někam, kde ji budete mít neustále na očích – třeba na lednici. Každý večer poctivě vybarvěte políčka jednotlivých úkolů podle toho, jak jste byli úspěšní. Červená = úkol nebyl splněn, žlutá = úkol s malým prohřeškem splněn, zelená = úkol splněn na 100 %. Cílem je, abyste měli co nejvíc (nejlépe všechna) políček zelených. Buďte k sobě kritičtí a hlavně poctiví. Pokud budete švindlovat, podvádíte jen sami sebe. Pokud zrovna budete mít oslavu narozenin nebo jinou výjimečnou událost, určitě se nebojte některá pravidla porušit. Myslete však na to, aby se tyto výjimky nestaly pravidlem.

 

Důležité samozřejmě také je, abyste se cítili v pohodě. Choďte na procházky, za přáteli, zkuste se s kamarády nebo rodinou podporovat. Nebuďte ve svém snažení sami a zařiďte si to tak, aby vás hubnutí těšilo.

 

A podstatná poznámka na závěr: při hubnutí nesledujte primárně váhu, ale centimetry v pase. Ty jsou jasným indikátorem, zda jde vaše snaha správným směrem.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama