Český Boyard a Jste to, co jíte? Ano! A to vše již 3. dubna

Poslední premiérový díl české série Pevnosti Boyard uvidí diváci už tuto sobotu 1. dubna ve 20.15 na Primě. Její moderátor Libor Bouček ale do hry vstoupí ještě jednou. Tentokrát však nebylo třeba cestovat až do originální francouzské pevnosti, stačila podstatně kratší vzdálenost.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

JTCJ - Český Boyard

reklama

Variantu známé hry totiž Libor zažil v QuickGame,tak zvaném českém Boyardu v Praze. Stalo se tak v rámci natáčení pořadu Jste to, co jíte.

Při bojích o poklad pevnosti Boyard provázel Libor Bouček všechny české týmy, nemohl tak chybět ani při pokusu zdolat její českou variantu. Ta se nachází na Praze 15 a stala se místem, kde šlo rovněž o velkou výzvu. Společně s týmem oblíbeného pořadu Jste to, co jíte se totiž Libor stal svědkem zdolání jednoho osobního cíle. Mladá maminka tří dětí,hrdinka jednoho z dílů tohoto oblíbeného pořadu, Eva Havránková, se na tomto místě snažila se všemi úkoly popasovat už v minulosti, skončilo to ale fiaskem. Špatná kondice jí zabránila dokončit veškeré nástrahy.

Po měsících snažení, kdy pod dohledem odborníků shazovala nadbytečná kila a dostávala se do formy, se rozhodla tuto zkoušku podstoupit znovu. Deset úkolů v deseti komnatách vyžadovalo vynikající kondici i týmového ducha. Ten Evě rozhodně nechyběl, spolehnout se totiž mohla nejen na manžela, ale také na tým JTCJ, který se do splnění úkolů pustil s ní.

„Byl to fakt vynikající výkon. Jste obrovskou inspirací pro všechny diváky a tento pořad je unikátní i v tom, že ukazuje, že když člověk něco chce, tak to prostě dokáže. Klobouk dolů před vámi, Evo,“ nešetřil na její adresu chválou Libor Bouček.

Co všechno Eva Havránková za dohledu Libora Boučka v QuickGame absolvovala, uvidí diváci už v pondělí 3. dubna v dalším díle pořadu Jste to, co jíte.

Ještě předtím si ale mohou užít také poslední díl první ryze české série Pevnosti Boyards týmem ve složení Petr Vacek, Daniela Šinkorová, Filip Švarc, Veronika Farářová a Zdeněk Vencl. Kolik vybojují pro Konto Bariéry? Dozvíme se už v sobotu 1. dubna ve 20.15 na Primě.

Podívejte se, jak to všem zúčastněným šlo:

 

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!