Monika Leová má nového parťáka

Moderátorka primáckých Odpoledních zpráv Monika Leová dostala nového parťáka. Patrik Mácha měl dosud zkušenosti jen s rozhlasovým mikrofonem, ze svého působení ve známém ostravském rádiu, před televizní kamerou se objevil v premiéře.
Monika Leová má nového parťáka
Monika Leová má nového parťáka
Hermína / Prima

reklama

Za moderátorský pult zpravodajského studia televize Prima si osmatřicetiletý moderátor sedl zcela nečekaně při natáčení prvního dílu premiérové řady oblíbeného pořadu Jste to, co jíte.

Patrik Mácha z Ostravy je jedním z účastníků osmi nových dílů Jste to, co jíte, do kterého se přihlásil společně s manželkou Michaelou. Oba se rozhodli zatočit se svou nadváhou, která se u něj zastavila na 131 kilogramech a u jeho manželky jen o dva kilogramy níž.

Patrik měl kromě přání zhubnout a zlepšit si zdraví také jeden tajný sen – být moderátorem v televizi. A to mu produkce pořadu splnila. I přes velkou trému podal nakonec ve studiu skvělý výkon. „Byl to nervák. Děkuji skvělé Monice, že mne tak podpořila a mohl jsem si s ní zamoderovat. Dá to fušku, není to jednoduchá věc, ale užil jsem si to,“ uvedl viditelně dojatý Patrik. A co pro něj bylo ve studiu obtížné? „Čtecí zařízení! Mlžilo se mi to, papír se mi v ruce třepal. Jsem ale moc vděčný, že se mi splnil sen si to zkusit,“ dodal.

I když vysílání Odpoledních zpráv s Patrikem Máchou bylo jen tzv. do zdi, Monika Leová se svěřila, jaké by to bylo mít za parťáka někoho jako je on. „Patrik byl výborný! Úplně mi to připomnělo mé první kamerové zkoušky a první vysílání. Ani se mi nechtělo věřit, že to byla jeho první zkušenost. Hned bych ho brala jako parťáka. Jak moderujeme Odpolední zprávy samy, celkem se mi zastesklo, že vedle sebe nemám chlapa jako dřív,” řekla Monika.

A protože se moderováním s Patrikem i ona sama stala součástí pořadu o hubnutí a zdravém životním stylu, prozradila, jaký má recept na to, udržet se v dobré kondici. „Ráda jím, abych mohla jíst, tak cvičím. Když nemám čas zajít do fitka nebo si zaběhat, snažím se jíst pravidelně, a hlavně zdravě,“ směje se Monika.

Podívejte se do naší fotogalerie, jak to patrikovi a Monice spolu slušelo:

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!