Ani jeden z nich nechce být ochočený, tvrdí Vica Kerekes o vztahu Exnera a Gabriely

Vica Kerekes je osudovou ženou muže, který si myslí, že už v rámci žen poznal každou. Zubařka Gabriela je elegantnímu vyšetřovateli však podobná více, než by Exner čekal. Co si o ní myslí její představitelka? Opakování Kapitána Exnera můžete sledovat od 6. ledna ve 20.15 na Primě.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Kapitán Exner – Rozhovor s Vicou Kerekes

reklama

Slovenská herečka s maďarskými kořeny má díky svému dokonalému zevnějšku s rolemi žen, které zamávají se životem muže, už poměrně velké zkušenosti. Ačkoliv ji režiséři často obsazují do rolí nebezpečně sexy dam, elegantní půvab Vicy se nedá přehlédnout. Ten koneckonců využila právě jako partnerka elegantního kapitána Exnera.

Gabriela si hlídá svou svobodu

Vica Kerekes si v seriálu zahrála soběstačnou zubařku MUDr. Gabrielu Steinovou, která se s Exnerem potká dost zajímavým způsobem. Vy už se teď můžete podívat na exkluzivní scénu, která napovídá, jak se tato dvojice seznámí.

Gabrielu a Exnera podle její představitelky spojuje nejen to, že oba dva mají rádi luxus a krásno, ale i touha po tom být nespoutaní. Jedním z možných důvodů, proč je Gabriela ženou, jež nedá Exnerovi spát, je i její postoj k jeho časově náročné práci. Exner totiž během jejich rendez-vous odbíhá nečekaně řešit případy vražd. A krásná Gabriela? Ta je v klidu.

Herecká záměna

Ačkoliv Michal Dlouhý se s ostatními kolegy ze seriálu kapitán Exner zná už dlouhá léta, jeho kolegyně a seriálová žena života, pro něj byla velkou neznámou. V rozhovoru se dokonce přiznal, že si ji s jednou slovenskou herečkou spletl.

Ani pro Vicu Kerekes nebylo první setkání se svým hereckým kolegou jednoduché, jak se přiznala, měla z něj zpočátku respekt.

Více o blízké spolupráci mezi herci se můžete dočíst na iPrimě.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!