Chantal Poullain má v seriálu Kapitán Exner milenku!

Tajná láska! Další díl detektivky Kapitán Exner odhalil nečekaný vztah. Exner se při vyšetřování dostal do prostředí sběratelů starých mincí a půvabných hereček. Také vám tak vrtalo hlavou během prvního dílu Exnera, jakou má spojitost Alena Šeredová a Chantal Poullain?
Natáčení s Alenou Šeredovou a Chantal Poullain
Natáčení s Alenou Šeredovou a Chantal Poullain

reklama

Někdy se najdou ženy, které kapitánovi nepodlehnou. Herečka Chantal Poullain má totiž milenku. Tu hraje modelka Alenu Šeredová. 

„My jsme se znaly, ale nikdy jsme spolu nehrály. Bylo to takové decentní, elegantní. Bylo to poprvé, co jsem hrála takovouhle milenku, úplně jinou, něž jsem já, ale bylo to příjemný,“ prozradila Chantal.

Váhala Chantal s přijetím této role? „Správná herečka ale zvládne cokoli, takže s tímhle jsem problém neměla. Mám spoustu kamarádů, kteří jsou homosexuálové. Já nenávidím to slovo lesba. Nemám to ráda, moc to slovo nepoužívám, mám hodně kamarádů mezi homosexuály a strašně si s nimi rozumím,“ směje se Chantal. 

Pro obě dámy to bylo setkání téměř po dvaceti letech. Co prozradila o natáčení Šeredová? „S Chantal jsem se naposledy setkala někdy v roce 1998, to už je pro nás obě nějaký ten pátek. Při natáčení Kapitána Exnera jsme se spolu moc nasmály,“ prozradila Šeredová.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!