Exner nachytá Gabrielu inflagranti s milencem!

Michal Exner je sice dokonalý muž, ale s ženami to má kvůli své profesi více než náročné. A když se zdá, že už poznal svou vyvolenou, která se zdá nezvykle tolerantní, ukáže se pravda. Podívejte se na další scénu z nedělního dílu Kapitán Exner!
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Kapitán Exner (9) – Exner nachytá Gabrielu inflagranti

reklama

Mohlo by se zdát, že Kapitán Exner může být přítomností Gabriely u charismatického malíře poněkud překvapený. K malíři totiž šel na výslech, protože v jeho domě se postrádají dvě postarší sousedky a vypadá to, že je někdo zavraždil.

Tak to ale není, Exner se o Gabriele a malíři dozvídá omylem na začátku epizody. Ačkoliv se oba dva tváří, že je takové nečekané setkání nevyvedlo z míry, těžká atmosféra v ateliéru je cítit na hony daleko. Exner se snaží Gabriele nic nevyčítat, ale jeho mužské ego výrazně trpí. Jenže co dělat, když si s Gabrielou nic neslíbili? A má Gabriela právo na to žít vlastní stabilní život s mužem, jenž ji zahrne pozorností, kterou ji Exner dát nemůže?

Oba dva jsou tišší.

Podívejte se na ukázku z nedělního dílu na Primě ve 20.15!

reklama

reklama