Exner našel sám mrtvolu!

Tohle nečekal ani Kpaitán Exner. Většinou totiž k nalazené oběti teprve přijíždí, zatímco jeho kolegové Beránek s Vlčkem už mají veškerá fakta o smrti připravená. Tentokrát však v lese nachází mrtvolu elegantní vyšetřovatel sám. Podívejte se na exkluzivní scénu z nedělního dílu Kapitána Exnera, kterého můžete vidět na Primě ve 20.15!
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Kapitán Exner (9) – Exner našel mrtvolu

reklama

Stává se to málokdy, ale během práce policejního vyšetřovatele je to možné. Kapitán Exner pomáhá vyšetřit případ, kdy se ztratily dvě důchodkyně (sestry). A když společně s jejich bratrem prochází les, kde se jeho dvě zámožné sestry objevily naposledy, aniž by o tom sám jejich bratr věděl, nachází něco, co nečekal. Pro bratra to však bude daleko závažnější šok. Kapitán Exner by si měl připomenout první pomoc.

Podívejte se na další díl Kapitána Exnera na Primě ve 20.15!

reklama

reklama