Exner řeší vraždu krásné kreslířky, kterou zabil hroch!

Kapitán Exner v sobotu vyšetřoval vraždu muže u tramvajové zastávky, když se dozví o vraždě krásné kreslířky v zoo. Je smrt obou lidí náhoda? To se dozvíte v neděli 27.8. na Primě ve 20.15!
Máša Málková
Máša Málková

reklama

Co uvidíte v neděli v další epizodě Kapitána Exnera?

Když v zoologické zahradě usmrtí hroch ve svém výběhu ženu, vypadá to jako nešťastná náhoda. Detektivové ale tuší, že pravda je jinde. Krásná kreslířka měla co dočinění s mužem, který byl zabit v sobotním dílu Kapitána Exnera.

Herečka Málková bojovala o život!

Herečka Marie Málková zažije v pražské ZOO v nové detektivce Primy Kapitán Exner dramatický boj o život – při natáčení scény, ve které na ni zaútočí z vody několikatunový kolos – obří hroch. V seriálu hraje manželku nejvyššího českého herce Mariana Rodena.

Na natočení scény, kdy se na ni obrovské zvíře vyřítí z vody, měl štáb jen jeden pokus. „Scéna se natočila rychle, protože jsme měli jen jeden pokus. Spíše trvalo ji dobře připravit a vše naplánovat a rozzáběrovat,“ prozradila herečka.

Naštěstí se scénu podařilo natočit hned na poprvé a Málková prokázala mimořádnou odvahu. Při dramatické scéně se totiž nenechala zastupovat dublérkou. „To nešlo a ani bych to nechtěla. Tedy samozřejmě jsem do toho šla, až když jsem se přesvědčila, za jak silnou mříží je skutečný hroch zavřený,“ směje se Málková.

Podívejte se na nedělní díl Kapitána Exnera ve 20.15 na Primě!

reklama

reklama