Exner vyšetřuje a kolegové dohazují potencionální přítelkyně!

Co by si kapitán Exner počal bez svých vykutálených kolegů. Jeden se zaměřuje na fakta, druhý na lidi. Oba dva jsou ve svých oborech mistři a Exnerovi někdy nezbyde nic jiného, než se usmívat. Podívejte se na scénu z nedělního dílu Kapitána Exnera, kterého uvidíte na Primě ve 20.15.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Kapitán Exner (2) – Vyšetřování vraždy krásky od hrocha

reklama

Kapitán Exner přichází na místo činu, kde zemřela okouzlující ilustrátorka. Už na první pohled je Exnerovi jasné, že vražda u tramvajové zastávky má co dočinění s vraždou mladé ženy. Tu sice zabil hroch, ale ten měl být zavřený v kleci. Je jasné, že zabijáckého hrocha někdo vypustil do bazénu bez svolení a s jasným cílem: zabít mladou ženu.

Kolegové Vlček a Beránek se však i v takové situace dokážou pousmát a vytěžit pro vyšetřovatele Exnera pozitivum. Svědkyně, kterou by měl vyslechnout, je totiž podle všeho vzhledově dost ucházející ženou.

KDE SE MICHAL DLOUHÝ NAUČIL GALANTNOSTI? PODÍVEJTE SE NA ROZHOVOR NA iPRIMĚ.

Podívejte se na celý díl Kapitána Exnera v neděli ve 20.15 na Primě.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!