Jaký je rozdíl mezi vraždou a zabitím? Exner vám to vysvětlí

Podívejte se na scénu z nedělního a posledního dílu Kapitána Exnera, kde se kapitán pokusí uzavřít případ vraždy blázna. Vyšetřovatel vysvětluje lékaři a rodinnému známemu oběti, jaký je rozdíl mezi vraždou a zabitím.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Kapitán Exner (12) – Vražda x zabití

reklama

Kapitán Exner dál vyšetřuje na malém městě vraždu místního blázna na popud jeho přítelkyně Gabriely. Její teta viděla podivného muže odcházejícího z vily její sousedky. Následně se našel mrtvý mladý muž ve svém pokoji. Byla to vražda, nebo nešťastná náhoda, jak o tom mluví místní lékaři? A jaký by mohl mít vrah motiv?

Jak Exner zjišťuje během prvotního vyšetřování, motivů by měl každý v celém městě hned několik. Oběť nebyla příliš oblíbená, navíc v rodině oběti se objevují dost podivné vztahy a problémy s dědictvím. Mohlo by dědictví být motivem vraždy? Na to se ptá Kapitán Exner v posledním dílu.

Jedno je jisté, nešťastná náhoda to podle vyšetřovatele rozhodně nebyla.

Podívejte se na ukázku z Kapitána Exnera, kterého uvidíte v neděli ve 20.15 na Primě.

reklama

reklama