Kapitán Exner bude vyšetřovat případ zavražděného vědce

Co uvidíte ve slavném případu Kapitána Exnera Ve znamení lyry? Podívejte se už tuto neděli na opakování seriálu Kapitán Exner. V jednom dílu najdete příběh dvou epizod, tedy i usvědčeného vraha!
Exner bude mít náročný případ
Exner bude mít náročný případ

reklama

Po cvičných střelbách zůstane na vojenském tankodromu mrtvý muž. Ale jak se brzo ukáže, s vojenským cvičením má jeho smrt jen málo společného. Uplyne krátká doba do další vraždy, ke které je přizván i sám kapitán Exner. Ten se v lese na místě činu, kde je nalezen kolega první oběti, potkává se svým bývalým spolužákem z vysoké školy, kterého si zahrál Jiří Langmajer.

SLEDUJTE KAPITÁNA EXNERA ONLINE

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Kapitán Exner II (4) - upoutávka

Kapitán Exner, uhlazený bonviván a lamač dívčích srdcí, řeší zločiny vždy elegantně a s vtipným nadhledem, jak se sami přesvědčíte v nové řadě televizních setkání s nejznámější postavou české detektivkářské školy natočené podle románů Václava Erbena.

 

Detektivní seriál (2017)

Hrají: Michal Dlouhý, Vica Kerekes, David Novotný, Jan Vondráček, Arnošt Goldflam, Jitka Čvančarová, Jiří Langmajer, VLaďka Erbová, Martin Kraus, Markéta Hrubešová, Pavla Tomicová, Monika Timková, Roman Štolpa a další.

Režie: Ivan Pokorný.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!