Kapitán Exner pokračuje ve vyšetřování případu Znamení lyry

Už v neděli večer uvidíte pokračování vyšetřování případu dvou vražd na vojenském cvičišti. Jednalo se o špionáž, nebo jen vyřizování osobních účtů? To se dozvíte v neděli ve 20.15 na Primě!
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Kapitán Exner (8) - upoutávka

reklama

V neděli večer se můžete těšit na vyřešení případu Znamená lyry, kterou má na starosti Kapitán Exner.

Nedělní Kapitán Exner objevuje vztahy na tajném pracovišti

Co uvidíte už v neděli? Případ začínal nálezem mrtvého těla na vojenském cvičišti, kde v tu dobu neměl být přítomný žádný lidský faktor. Oběť to moc dobře věděla. Co pohledávala na tak nebezpečném místě? Kapitán Exner se jako civilní vyšetřovatel potká s vyšetřovatelem armádním, svým bývalým zarputilým spolužákem z vysoké školy (hraje Jiří Langmajer). Na krku má však zanedlouho oběť další, muže, který se snažil vyšetřit vraždu svého dobrého kamaráda sám. Stál někomu v cestě? Vražda má vypadat jako nehoda, první analýzy u odborníku však napovídají, že to byla jasná vražda.

PODÍVEJTE SE NA SCÉNU, KDY SE ODROVNALI I SAMOTNÍ HERCI!

EXNER MÁ VÁŽNÉHO SOKA V LÁSCE. PODÍVEJTE SE NA VIDEO

EXNER FLIRTUJE BĚHEM VYŠETŘOVÁNÍ S KRÁSNOU BLONDÝNOU

Jak bude Kapitán Exner pokračovat ve vyšetřování tajných složek dál? Případ se zamotává a kapitán zjišťuje, že ani v Praze není vše v pořádku. Jeho krásná Gabriela začíná být poněkud odtažitá. Děje se něco?

 

Podívejte se na Kapitána Exnera už v neděli ve 20.15 na Primě!

reklama

reklama