Kapitán Exner se ponoří do archeologického světa s nálezem denárů. Kdo zabil studentku?

Kapitán Exner odhalil vraždu slavného herce v bohémském prostředí, aby se dostal do světa úplně jiného. Čeští archeologové nalezli poklad, ten však během noci zmizí stejně jako jedna studentka. Kdo je vrahem a zlodějem? Opakování Kpaitána Exnera uvidíte tuto neděli na Primě ve 20.15.
Michal dlouhý a Lucie Vondráčková v seriálu Kapitán Exner.
Michal dlouhý a Lucie Vondráčková v seriálu Kapitán Exner.
FTV Prima

reklama

Do osobitého světa archeologů přivede pražského detektiva potřeba vyřešit otázku, kdo zavraždil dívku, která hlídala vzácný nález obsahující několik tisíc denárů.

Je logické, že kromě mladé dívky - studentky archeologie zmizel i poklad. Na místo vražedného činu přijíždí kapitán Exner v elegantním obleku, jenže je jako pěst na oko v mírně navlhlém prostředí okolo řeky.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Kapitán Exner (5) - upoutávka

Exner se během vyšetřování musí ponořit do specifického světa archeologů a jejich teorií. Zvlášť blízkou se mu stane pohledná vedoucí archeologického výzkumu, kterou nehraje nikdo jiný než Lucie Vondráčková. Staršího profesora se svými originálními teoriemi ztvární charismatický Oldřich Kaiser. V další roli uvidíte i modelku a miss Alenu Šeredovou.

Kapitán Exner bude muset zjistit i motiv vraždy
Autor: FTV Prima Kapitán Exner bude muset zjistit i motiv vraždy

Sledujte na Primě už tuto neděli ve 20.15 nový případ Kapitána Exnera!

Kapitán Exner, uhlazený bonviván a lamač dívčích srdcí, řeší zločiny vždy elegantně a s vtipným nadhledem, jak se sami přesvědčíte v nové řadě televizních setkání s nejznámější postavou české detektivkářské školy natočené podle románů Václava Erbena.

Detektivní seriál (2017)

Hrají: Michal Dlouhý, Vica Kerekes, David Novotný, Jan Vondráček, Arnošt Goldflam, Viktor Preiss, Oldřich Kaiser, Lucie Vondráčková, Tomáš Pavelka, Alena Šeredová, Chantal Poullain, Tereza Hoffová, Antonín Hardt a další.

Režie: Vít Karas

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!